Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "kell" újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Ti hogy lábaltok fel egy szakításból? Pasiztok-csajoztok ezerrel, magatokba fordultok, változtattok az eddigi szokásaitokon, esetleg új dolgokba fogtok? Vagy mi ilyenkor a "teendő"? Nagyon magam alatt vagyok. Azt érzem senki sem áll mellettem. Tudom, nem a világ vége, fiatal vagyok, de az a rossz, hogy túl sok időm szabadult fel, és tényleg egyedül vagyok. Ennek ellenére van sok barátom. 18L
2011. okt. 24. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen mindenképpen pozitívan kell gondolkodni.

Gondolj arra,hogy jó volt vele, de most a sors úgy hozta,hogy egyedül legyél egy kicsit. Szerintem minden okkal történik, tehát ez egy esély arra,hogy jobban megismerd önmagad.

Találj új dolgokat, amik érdekelnek, próbálj ki arcpakolásokat, újfajta körömfestést, stb.. szóval a lényeg,hogy valami olyan dolgot amit eddig nem csináltál.

Barátokat azért ne hanyagold, de esetleg,ha nagyon egyedül érzed magad, vegyél magadnak egy kisállatot amit tudsz babusgatni.

2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mától ebbe a cipőben járok én is.. nagyon nehéz


21/f

2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp tegnap vettem egy kiskutyát:) Éreztem, hogy kell valaki/valami amivel törődhetek:) Így sokkal jobb:) Különben szeretek szingli lenni, csak hozzá kell szokni megont szokni. De nagyon hiányzik a szeretet, hogy valaki átöleljen. Barátaim mintha nem is vettek volna tudomást, hogy szakítottam. Pedig nem hanyagoltam őket sem! Sőt.. Dehát, ilyenek az emberek:) Meg kell tanulni felállni.
2011. okt. 24. 22:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, most nézem, pár hibát ejtettem:)
2011. okt. 24. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az, ami ilyenkor segít.

Én pl nem tudtam sose meglenni egyedül, nekem valahogy alap dolognak számított, hogy legyen valakim, és rögtön szakítás után nekiálltam mást keresni, de a legutolsó alkalomnál azt hiszem, túlzásba vittem...

De az is sokat számít, hogy hiányzik valaki, hogy melletted legyen, vagy az exed hiányzik (nem rád értem, de sajnos gyakori probléma), utóbbi esetben semmiképp nem szabad sürgetni az új kapcsolatot (tapasztalat...:-S)

2011. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb, ha új hobbiba fogsz, próbálsz a tanulásra koncentrálni,vagy valamilyen szenvedélyedre. Ebből profitálhatsz, és hasznosan tudod kitölteni az időd, mert leköt valami. A másik kapcsolatot azért nem ajánlom (kivéve ha nem esel szerelembe, tényleg, mert amúgy akármi megeshet), mert könnyen megbánthatsz mást, és tisztességtelen, ha csak a felejtés miatt vagy vele. Járj el többet a barátaiddal, hallgass új zenét, olvass új dolgokat, kezdj bele másba, kirándulj, akármi. Éld úgy az életed, hogy nem csak szerelemmel lehet teljes. Majd jön, ha kell neki.
2011. okt. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 napig fel se fogtam, irogattam neki szép smseket, majd eljutott az agyamig. Na akkor lett igazán rossz. Komédiákat néztem tonnaszámra. Pár hétig teljesen értelmetlenul beszéltem. Kilábalás: elhuztam táborba a haverokkal 6/8 nap stressz és idegessíg szomorúság, de az utolso 2 napot már úgy toltottem hogy éjszakánként kb 8 csaj volt korulottem. Egyikkel alakulóban is volt valami és eljutott, hogy van csaj az exen túl. Aztán faterral el kemény fizikai munkát végezni egy 7 re, nem volt idom gndolkozni, annyira meg vorltam terhelve, és ez jó. Kimentem egy csajjal, semmi extra, de jó volt. Haverokkal voltam, sok vígjátékot és rajzfilmet néztem. tokéletes kombo. 3 hónap után mog mindig naponta gondolok a csajra, de már szinte tokéletesen vagyok. Na így kell újrakezdeni. Jah, és számolj azzal, hogyha monduk naponta lógsz a profilján a FBn, o ugynezt teszi. úgyhogy ésszel =)
2011. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!