Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki honnan jön rá hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki honnan jön rá hogy nem a külső/szex/pénz/kihasználás miatt van vele a párja? Hülyeség arra várni, hogy valakinek a belső fontosabb legyen, mint minden más?

Figyelt kérdés
Meg úgy általában milyen elvárásaitok vannak, és ti milyenek vagytok ezekben?
2011. okt. 25. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 19:17!


Maradjunk annyiban, hogy mindkettő fontos és nem lehet %-ban kifejezni. 22F

2011. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi jelentősége a külsőnek, bár erre én is csak nemrég jöttem rá. Azt hittem nem tudnék vonzódni egy csúnya sráchoz, de tévedtem. Most ilyennel járok, és annyira tetszik belsőleg, hogy nem zavar hogy csúnya, és ugyanúgy vonzónak tartom mint egy jó pasit.

Attól viszont néha félek, hogy ő csak azért van velem mert szép vagyok vagy esetleg mert nincs más lehetősége.

2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"és annyira tetszik belsőleg, hogy nem zavar hogy csúnya, és ugyanúgy vonzónak tartom mint egy jó pasit. "


Egy nem csúnya, de szintén jó belsővel rendelkező srác nem lenne jobb? Csak kérdezem. Mert szerintem van aranyközépút is. Nem csak a jóképű/bunkó és a csúnya/jó belsőjű...

Én legalábbis nem vagyok ronda és úgy érzem, hogy a belsőm is teljesen rendben van. 22F

2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát én onnan,hogy amikor elvesztettem a vagyonom,elhagyott a ribi!:)Ha már szegény,ronda,kövér és öreg leszel,akkor már a belső érték lesz a fontos.Amúgy hülyeség.
2013. júl. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 tunderoza ***** válasza:
Nekem mèg mindig nem esett le a tantusz.A pasim gyönyörűnek talàl,szuper szexisnek,nagyon jò a szex együtt,kedves ès okos is vagyok szerinte,mègis az a màniâja hogy nem szerelmes belèm.Szerinte èn hasznâlom ki mert unatkozom és boldogtalan vagyok:)
2013. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 tunderoza ***** válasza:
100%
A külső megfog,a belső megtart,a jò szex összeláncol.
2013. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zero-eco86 válasza:
Jó kérdés, ez egy jó dilemma. A nőknél én azt vettem észre hogy 10 évenként tolódik el ez az arány a belső felé. De függ attól hogy Te mit keresel egy kapcsolatban. Én szeretem ha intelligens a barátnőm, de hallottam már ennek az ellenkezőjét. Ezt magadnak kell eldöntened.
2016. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!