Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz tönkretehet egy kezdődő kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, lehet, hogy terhes. Ha az vagyok muszáj leszek elvetetni. A férfival 2 hónapja találkozgatunk, most fordulna komolyabbra, de még ez se biztos.Mindenesetre nagyon egy hullámhosszon vagyunk és valószínűleg ő is az abortusz mellett lenne. Ha ebben meg tudunk egyezni, akkor ezután mégműködhet ez a kapcsolat? Nem tennék neki szemrehányást később a lelki teher stb miatt, mert most én sem szeretnék babát. Sajnos nem lehet.
2010. febr. 15. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
HA közös megegyezés akkor nem lesz gond,de ha később esetleg akartok és emiatt nem jön össze,akkor viszont akár hibáztathat is.Illetve ha ő megrataná,akkor is balhé lenne,mert lehet nem tudna úgy szeretni, h.megöleted a gyerekét.
2010. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ő nagyon akarná, akkor megtartanám. Viszont egyedül nem tudom felnevelni, még végzettségem sincs, munkám se, semmim. Neki van, de ekkora terhet 2 hónap után nem tehetek rá. Ezért közös megegyezés lesz, akárhogy is döntünk. De remélhetőleg nem is vagyok terhes. Az lenne a legjobb.
2010. febr. 15. 07:08
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon felelőtlen vagy.Alig ismered a pasast,mégis lefekszel vele,és nem védekeztek.Várhattál volna a szexszel,amíg a kapcsolat erősebb lesz.

Ha nincs munkád,végzetsséged,stb.a kapcsolat csak alakulóban,akkor ne szülj gyereket!

2010. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az enyémet tönkretenné. az első hozzászóló által említett dolgok miatt. kerültem hasonló szituba, elég érdekes volt...
2010. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szupermókus ***** válasza:
70%

Nem csak egy kezdődő, de egy működő kapcsolatot is tönkretehet ... tönkretesz. Legközelebb jobban vigyázz. Amúgy meg hülye vagy ... 2 hónap? hagytad hogy megrudizzon? pláne óvszer nélkül ... milyen világban élünk?

26/f

2010. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 4hónap után kerültem ilyen helyzetbe. első és utolsó abortuszom volt..megviselt lelkileg, fogytam 6kilót, elájultam a kórházban az idegességtől. Viszont a párom intézett mindent, ott volt velem a kórházban, támogatott. Azóta is együtt vagyunk, 2,5 éve. Nekünk megerősítette a kapcsolatot,mert kiderült, hogy mindenben számíthatok rá. Szerintem ez a dolog vagy nagyon összeköt, vagy nagyon elválaszt 2embert. Ha a pasiban van felelősségérzet és megértést és te sem hányod a szemére a dolgot, szerintem működhet. de azért szorítok, hogy ne légy terhes.
2010. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
még egy működőt is, nem hogy egy kezdődőt...
2010. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Az is nagy felelőtlenség hogy nem védekeztetek és azért egy baba életébe kerülhet!És ha most elveteted amit javaslok is egyrészt gondolj bele mi lesz ha többször nem lesz babád??Mi lesz akkor?Szerintem máskor védekezzetek bár tudom nem ez volt a kérdés!De a nőnek az nagyon rossz lehet ha nem szülhet gyereket csak azért mert egyszer vetettet!

A kérdéshez kapcsolódo válaszom pedig az lenne hogy 50%-ban ő a hibás amiért abortusz van mert én is kerültem már olyan dolgoba hogy nem védekeeztem a párommal akivel majdnem 4éve vagyunk együtt de ő elég ügyes mert mindig kiveszi szóval ő is megtehette volna ezt hamár nem volt nála egy nyamvadt óvszer!És mi lett volna ha 10percre elszaladt volna attól még lehet jó a szex mert nem azonnal történik felelőségteljesen!Na szerintem tönkre éppen nem teszi a kapcsolatot mert 2 felelőtlen ember hibája ez!

Nem szándékom volt hogy lecseszelek csak ez nagyon kijött belőlem!Ne haragudj

2010. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
ezért kell védekezni, és nem bedőlni a " majd időben kiveszem " süket dumának.
2010. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! teljesen igazatok van.

felelőtlen voltam, de azért nem annyira, mint írjátok. volt gumi, csak az elején kicsit játszottunk és betette anélkül. tudom, ez is nagyon felelőtlen volt, de nem ment el bennem gumi nélkül. még gumiba se az az igazság, mert én hamarabb "végeztem" és máshogy fejeztük be neki. szóval csak egy pár perces felelőtlenség volt az elején, ezért remélem nem lettem terhes.

2010. febr. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!