Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6-7 honapja a baratom de meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6-7 honapja a baratom de meg nem mondta hogy szeret?

Figyelt kérdés
En 24 csaj vagyok , o 25 fiu. Jo a kapcsolatunk es kimutatja nekem hogy fontos vagyok, de meg sosem mondta ki hogy szeret. En egyszer mondtam neki 1 honapja kb mikor el is sirtam magam mikor kimondtam hogy szeretem. De erre csak annyit mondott hogy en is igy erzek. Attol tartok csak nagyon kedvel mert nagyon jo vagyok hozza.. Ezt mar kerdeztem tole. Konkretan rakerdezni nem akarok hogy dragam, szeretsz vagy sem? Volt mar ilyen veletek? Mit gondoltok?
2011. okt. 26. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

mért nem kérdezel rá?

7 hónapos kapcsolatba már ideje lenne..:D


lehet ő nem érzi fontosnak, hogy modnogassa...tudasd vele, hogy neked jol esik hallani, szoval nyissa kis azt a nagy száját és mondja hogy SZERETLEK!

2011. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 bánomisén ***** válasza:

Kimutatja, hogy fontos vagy. Ez miért nem elég? Ha nem szeretne, nem mutatná ki.

Jobb egy ilyen pasi, mint egy olyan, aki napjában tízszer is elmondja, hogy szeret, a gyakorlatban meg tojik a fejedre.

2011. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
mi 4 évig jártunk és nem mondtuk egymásnak és nem volt kérdés sohha 20L
2011. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az exemnek ritkán mondtam. Aztán már azt sem tudtam válaszolni, hogy "én is". Tíz évig így is együtt voltunk.

Mégis azt mondom, hogy ha szeretem, akkor ki tudom mondani.

Most úgy voltam vele, hogy csak szex után mondom ki, de nem bírtam kivárni.


35/F

2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Volt egy kapcsolatom,mikor nagyon zavart,hogy nem mondta szinte soha. 4 vagy 5 hónap telt el,mikor én mondtam ki,ő pedig rávágta,hogy én is szeretlek. Utána nagy ritkán mondta,végül kiderült,hogy nem is szeretett talán soha,mert nem hagyott volna el.:(
2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt is hogy a baratnoje vagyok vagy 3 honap talizgatas utan jelentette ki. Szoval mar vagy 10 honapja ismerem. Nem kerdezek ra mert ismerem hogy nem tetszene neki.koszi a valaszokat.
2011. okt. 26. 11:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is, hogy 2-3 hónap után mondta ki azt, hogy együtt vagyunk.Aztán egyszer majdnem szakítottunk, mert úgy érezte, hogy nem ad meg nekem mindent, és akkor mondta sírva, hogy szeret először.Ez kb 6 hónapnál volt.
2011. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

6éve vagyok együtt a férjemmel és 1kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor mondta: Szeretlek!

Hál'Isten a szerelmet nem így mérik :)

Nem kell mondogatni, hogyha érzed és a tetteiben meg látszik.

2011. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nehéz követni, hogy 10, 6-7 vagy 3 hónapja vagytok-e együtt. De ez teljesen mindegy, ha valamikor már elcsattant az első csók. (Gondolom több is volt.)

Szerintem készülj fel arra, hogy nem szeret és ha összeszedted a bátorságodat, akkor kérdezz rá. Azt is nehéz kimondani, hogy "nem szeretlek".

2011. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve ismerjük egymást 2 éve vagyunk házasok....tökéletes a kapcsolatunk és még egyszer sem mondtuk....nem ettől függ sokan csak dobálóznak a szavakkal, a szeretetet érezni kell....
2011. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!