Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységem ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységem ellen mit tehetnék? , jó hosszú szövegrész.

Figyelt kérdés

már tudom értelmetlenségnek hangzik de ez van így érzek...

lassan féléve vagyunk együtt,a párom előző kapcsolata úgy lett vége ,hogy megcsalta az akkori barátnője...a csaj olyan tipikus plázáscsa kinézetű,aminek meg kell lennie megvan. szerette a barátom...

és mióta láttam ,hogy nézki a csaj,azóta kevésnek tartom magam....Tulajdonképpen úgy gondolom ha a csaj nem csalta volna meg tuti még boldogan együtt lennének,és én ilyen felejtésre vagyok...

na és a másik dolog...Előző kapcsolatomban úgy voltam a barátommal ,hogy elfelejtsem az előző barátomat...és teljesen úgy érzem ez történik velem,,,saját magamat látom a mostani barátomban..... egyszerűen néha sírás kap el nem vagyok elég jó ..nem tudom mit tegyek....

beszélgettem már erről a barátommal :mondja nem így van Ő szeret stb... de én nem hiszem el nem tudom elhinni....


2011. okt. 26. 14:47
 1/3 napietus ***** válasza:
39%
pedig muszáj lesz elhinned, mert a nyavajgást senki nem viseli el hosszú távon, és dobni fog. igyekezz ezen.
2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szoktam nyavajogni, ezek inkább a fejemben vannak
2011. okt. 26. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem hessegeted el a kisördögöt a fejedből, nem lesz hosszútávú a kapcsolat. Akár a fejedben van, akár nem. A kisugárzásodon úgyis minden látszik. Légy felszabadult, önfeledt és boldog! B.sszus csak egyszer élsz!
2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!