Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos egy lánynál az, hogy szép fogai legyenek?

Figyelt kérdés
HA egy lány akivel összeakarsz jönni,de nincsenek olyan szép fogai az nem gond???? Nekem nem rohadnak,de nem olyan szépek (de szeretik a mosolyomat,de félve mosolygok azért)és félek,hogy ez zavarni fogja azt a srácot akivel ma talizok.:( Ti hogy álltok ehhez fiúk???
2011. szept. 9. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1-10es skálán 9..és ne legyen szagos a lehelet...szép mosoly a gyengém..:D
2011. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Span ***** válasza:
100%

Én is rajongok a női mosolyért! Az problémás ha mondjuk törött a fog... Karcol...


De komolyra véve a szót sokkal fontosabb, hogy milyen a lány személyisége!

2011. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ne szomorítsatok el! :( Am más gondom nincs csak a fogam....
2011. szept. 9. 16:28
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én leszarom, ha nem büdös a szája.
2011. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Ha levan rohadva afél fogsorod akkor mennyél el fogidokihoz és huzasd ki mindet majd tegyél be protkót .... mindig monta nekem anyukám h ne egyek csokit mert olyan fogam lesz mint neked xDDDD
2011. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem mondta, hogy meg kéne tanulni helyesen írni?
2011. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi baj van a fogaddal?
2011. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes,csak engem zavar, van lukas fogam,van ami le van törve,de az csak hátul van,meg nem oan szép fehér :(
2011. szept. 9. 16:34
 9/18 A kérdező kommentje:
és nem büdös a szám :D
2011. szept. 9. 16:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Hátul nem igazán látjuk a fogadat, tehát nem zavar egyáltalán. Viszot az zavar, ha nem csináltatod meg a fogadat, és meglásd, téged is k.urvára fog zavarni, amikor egy ötperces, szinte fájdalommentes tömögetps helyett hetente kell visszajárogatnod gyökérkezelni, mert begyulladt, és érzéstelenítővel is majd beszarsz a székben.
2011. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!