Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZERINTETEK MIT KELLENE TENNEM?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZERINTETEK MIT KELLENE TENNEM?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nyolcadikos. Nyolc osztályos gimnáziumba járok, és felettem jár egy srác, aki nekem nagyon tetszik... Annyi lenne a gond, hogy fogalma sincs, hogy ki vagyok, mivel még nem beszéltünk, nem ismerjük egymást. Mindig egy csapat lány rajongja körül, és tudom, hogy rajtam kívül többen helyesnek tartják. Nagyon sok közös van bennünk, (már amennyit kiderítettem...) és nagyon szeretném jobban, személyesen megismerni. Csak hát nem tudom, hogyan mehetnék oda hozzá, nem szeretnék a 256. csaj lenni, aki körülugrálja. Imádok színészkedni, már 10 éve aktívan csinálom, és úgy tudom, ő is. Szerepelt színházban, egy filmben is kapott nagy szerepet. Szemezni nem tudunk, túl sok körülötte a csaj... Odamehetnék hozzá, amikor eyedül van (ritka dolog) pl. azzal az ürüggyel, hogy : "bocsi, te vagy az a srác, akit láttam abban a filmben?" csakhát egyrészt ez eléggé átlátszó, és ettöl még nem biztos, hogy beszélgetni kezdünk, megismer majd. És nem szeretnék nyomulósnak tünni, mint mondtam... Csak el kellene valahogy kezdeni, a sok új arc között én elvegyülök. SZERINTETEK MIT CSINÁLJAK?
2011. okt. 26. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold ki a caps lockot
2011. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz ha odamész.

legfeljebb nem téged választ.

2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem és szerintem ő is :) tehát csinálj szilvásbuktát mert azt szereti és mond meg neki, hogy ezt neked sütöttem és egyből leveszi a dolgot és ha tetszel neki ő is csinál neked szilvásbuktát mert tudom, hogy te is szereted onnan meg megy magától.
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy csomó tankönyvet, mintha órára sietnél, és ess el előtte "véletlenül" (ha 10 éve színészkedsz, nem lesz gond.... Ha rendes a hapsi, akkor segít felszedni a könyveidet, és egyből megjegyez :)
2011. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj oda hozzá,abból még nem lehet baj :)
2017. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!