Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átmeneti türelmetlen viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmeneti türelmetlen viselkedés. Mitől lehet? Természetes? Minden kapcsolatban előfordul?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, h mikor így az egyik fél valamiért "türelmetlenül" viselkedik a másikkal... Minden előzmény nélkül, csak úgy ilyen. Flegma, gyorsan felkapja a vizet, néha még rá provokál is, jobb nem is szólni hozzá. (Se menstruációs időszaka nincs, se egyéb magánáleti problmái... csak ILYEN.) Ez mitől lehet? Másoknál is előfordul? Normális? Vagy jelez vmt ez a viselkedés?
2011. aug. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás, magas vércukorszint, stressz...
2011. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*szóval néha még ki is provkálja h feszült legyen a hangulat...
2011. aug. 24. 14:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez gyorsan jött, még javítom a kérdést: ))
2011. aug. 24. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor viselkedtem így akaratlanul, amikor azt éreztem, hogy valami nincs rendben a kapcsolatban.
2011. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor szoktam csinálni, mikor túl sokat vagyunk csak ketten a párommal és nem bírom már, úgy érzem más emberekkel is találkoznom kell, beszélnem stb.
2011. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!