Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy kiborultam?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a barátommal, hogy elmegyünk vásárolni,erre most bejelentette, hogy jön az anyja is velünk,mert mennek rokonlátogatóba is egy úttal. Normális, ha rosszul esik, hogy ezt nem beszélte meg velem?
2011. okt. 26. 20:53
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
Gáz hát. Honnan tudta volna előre? Neked meg mi bajod van azzal, ha el kell menni a rokonokhoz is?
2011. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
miért, gondolom nem most mentek. tehát még megbeszélhetitek :D
2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Gáz, mert neki is közbejöhet néha valami, jóllehet ő sem tudta előre, hogy anyukája is megy.
2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ő hivta az anyukáját és megbeszéltük,hogy közös programokat fogunk szervezni, hogy erősitsük a kapcsolatunkat
2011. okt. 26. 20:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Te a barátnője vagy. Ő meg az anyja. Az anya szava mindig elsődleges lesz. Max azt beszélhette volna meg veled h akarsz e még jönni velük vagy nem.
2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Közbejött,nézd el neki. Rengeteg alkalmatok lesz még "kapcsolatot erősíteni" de amúgy nem értem hogy milyen kapcsolaterősítő jellege van hogy közösen mentek vásárolni? ez baromság szerintem, ha baj van beszéljétek meg amúgy meg inkább moziba menjetek vagy sétálni vagy akármi mást de elmondok egy titkot a Férfiak nagy része nem szeret vásárolni...nekünk ez unalmas...
2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
?? megbeszéljük, hogy elmegyünk együtt vásárolni és akkor még én kérjek engedélyt, hogy mehessek az anyjával aki mellesleg nem volt a képbe? húúú úgy látszik túl túl túl érzékeny vagyok
2011. okt. 26. 21:05
 8/15 A kérdező kommentje:
euhatárat akar frissiteni
2011. okt. 26. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Hiszen így is együtt mentek vásárolni.
2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és az milyen lesz? majd anyja siettetni fog meg stb. de ok ugy latszik tulreagaltam
2011. okt. 26. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!