Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon kiborultam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kiborultam. Már csak a sírás maradt és a szomorkodás.

Figyelt kérdés

Az exemmel úgyvolt hogy külön útra térünk aztán taliztunk és beszélgettünk és azt mondta h nincs vége várjunk még egy kicsit,aztán megöleltük egymást meg egy csók...Mondta hogy majd hív...de még nem keresett...én most hívtam telón először kicsöngött aztán megszakadt hívtam mégegyszer és nem volt elérhető...Kikapcsolta előlem a telót??? áhhhh

Nem akarom elveszíteni, úgy érzem ha nem lesz én nemtom mit kezdek magammal mert nagyon szeretem...

Mit csináljak??? Kétségbe vok esve légyszi segítsetek!!!

Máskor is csinált már ilyet amikor én megüzentem neki h szakítsunk mert először én szakítottam de aztán mondtam h nem akarom elveszíteni mert szeretem és akk mondta h maradjunk csak barátok...aztán ugye jött ez a szitu amit fönt leírtam...és amikor ez volt h először én szakítottam és hívtam akk is 2 napig kivolt kapcsolva a telója...

Nagyon elvok keseredve szeretem nagyon és ha elveszítem semmit sem érek...

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!


2009. ápr. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ttted fel ezt a kérdést pár napja?
2009. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem!

am már úgyvolt lemek holnap és megbeszéljük de nem mondtam neki csak ott lettem volna de lehet hogy már nem is látom???

:'(

2009. ápr. 23. 16:29
 3/8 A kérdező kommentje:
nemtom elhinni róla..áhhh..szeretem és nem tudok nélküle élni!!!!
2009. ápr. 23. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:

egy kicsit hasonlít a kérdésed egy másikéra,na mindegy.

A barátod sztem nem tudja eldönteni h mit akar. Azt tanácsolom h állj elé,menj el hozzá ha nem veszi fel a a telefont,és kérdezd meg tőle h akkor most mit akar. Mert te nem érsz rá szórakozni

2009. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De anyum meg azt mondja h szerinte ne mennyek,..de sztem is így lenne a legjobb hogy akk tényleg mondja el mit akar ne játszon az érzéseimmel mert megőrülök!!!

Csak egyszerűen nagyon szarul esik h kikapcsolja előlem a telefont nem érdemlem meg, mert én úgy szeretem mint még soha senki mást!!!

2009. ápr. 23. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Iwiwen nem tudsz neki irni? Ird meg neki h szórakozzon mással. És te is legyél ki kapcsolva!
2009. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt írtam neki vipen de nem ír vissza pedig belépett bár már mondta hogy a haverjai is tudják a jelszavát meg más is beszokott lépni...áhh nemtom mivan de én már csak sírok sírok meg sírok..:'(
2009. ápr. 23. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



hasonló a te kéárdésedhez. talán irj privát e-mailt a kérdezőnek,hátha tud vmit mondani

2009. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!