Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyon kiborultam. Mivel enyhíthetem a fájdalmam?

Figyelt kérdés

Három éve megismerkedtem egy sráccal. Korkülönbség köztünk 10 év. Beleszerettem hamar, egy áldott jó embernek ismertem meg. 1Év barátság után összejöttünk, 2 évig voltunk együtt, tegnap szakítottunk. A szakításunk oka az volt, hogy kiderült hogy az exemnek valójában családja van. Feleség és gyerekek. Elég rendesen átbaszta a fejem, velem ezt elfelejtette közölni, amikor éppen hozzá mentünk kiderült hogy nem a saját, hanem a haverja lakására vitt fel 2 éven keresztül. Amikor épp együtt aludtunk, vagy én nála vagy ő nálam, otthon úgy magyarázta ki hogy el kell mennije a munkája által. Szombat este tudtam meg ezeket az információkat, egy másik lánytól aki azért keresett fel hogy kinyissa a szemem, miután vele is megtörtént ugyan ez ugyan ezzel a pasival. Eldurrant az agyam és köptem mindent a feleségének. Persze a feleség nem hiszi el, pontosabban elhiszi hogy megcsalták, de engem hibáztat mindenért. Szerintetek hogy felejtsem el Őt? Életemben először vagyok szerelmes, Ő volt nekem az első komoly. Úgy érzem belehalok ebbe a helyzetbe.:(

21L


2010. jún. 7. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Én meglátogatnám a feleségét...szemet szemért.
2010. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tegnap személyesen beszéltem vele!

Annyi lett a vége hogy én lettem a r*hadt k*rva, az ő férje meg a szent akivel "kikezdtek"

2010. jún. 7. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez filmbe illő történet:O pasizz, bulizz kb ennyi.
2010. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy megoldás: kb. 6,8 mrd ember él a földön, durván fele férfi....nem hiszem, hogy ennek csak egy tört részével is megismerkedtél már. Lépj tovább, és ha jelentkezne, hogy "baszéljétek meg" csesz ki vele.
2010. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szopacs. Lépj tovább, fiatal vagy még.
2010. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadek... szerintem foglald el magad massal, kosd le magad. Ne foglalkozz vele tobbet, eleg idot vesztegettel ra az eletedbol. Lepj tovabb.
2010. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azzal a másik lánnyal menj el vagy beszélj a feleség jelöltel...akkor nem hiszemh szentnek hinné a férjecskéjét ha már 2 lány is azt állitja h velük volt..plusz mutass neki smseket vagy más szemtanukat is bevonhatsz pl a haverját bár nem hiszem h neked adna igazat
2010. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom:( én sem tudnék utána az anyámra nézni... másra nézve is gonosz húzás volt, de egy anya soha nem tesz olyat, amivel a gyerekét (aki egy anyának mindennél és mindenkinél fontosabb) megbánthatja... mert ő számára a kincs!!

éppen ezért nem értem szegényt...te meg hidd el, hogy meg fogja büntetni őket az élet, az biztos...

fel a fejjel!! és kívánok minden jót!!

2010. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy segíthet- e, amit írok, de megpróbálom. Nagyon sajnálom, hogy pont egy ilyen férfiba szerettél bele. :( De gondolj bele, Te igazából nem Őt szereted, csak valakit, akit ő "eljátszott". Ő megpróbált elmenekülni egy másik világba, ahol eljátszotta, hogy független, és más nőket keresett, de ez nem Ő. Próbáld átgondolni, hogy nem egy valós személyt szerettél, mert Ő igazából egy másik ember, aki ki akart lépni az igazi életéből és élni egy másikat - amit persze nem lehet. Próbáld azt gondolni, hogy nem is létezik, akit szerettél, csak egy kitalált személy. Tudom, könnyű így mondani, hogy még nem éltem át ilyet. Valószínűleg én is hónapokig szenvednék a csalódás után. De gondolj bele, IGAZÁBÓL ki az akivel együtt voltál. Egy férfi, aki megunta a feleségét, a gyerekeit, és fiatal lányokat csábított el. Ha valakiről meghallanád, hogy ilyet tesz, valószínűleg Te is undorodnál tőle. Próbáld ebből a szemszögből nézni "Őt". Akibe Te beleszerettél, sajnos csak egy igazából nem létező személy volt :( Talán egy idő után képes leszel haragudni rá, gyűlölni érte, hogy megkeserítette a Te életedet és egy családét is. Hidd el, találni fogsz másik fiút, aki "igazi" lesz, aki áldott jó ember, és szeret, és Veled marad, és nemcsak eljátssza, hogy van Neked.

A feleségről pedig annyit, hogy valószínűleg nem akarja elhinni, hogy a férje ilyet tett, mert nem szeretné, ha tönkremenne a házassága, ráadásul ott vannak a gyerekek... Ez nála egy védekezési reakció, hogy Téged hibáztat. De ha a másik lánnyal együtt mentek oda, és valóban mutattok neki "bizonyítékokat", akkor talán már hinni fog Nektek. Ha pedig nem, akkor hagyd a csudába. Mit számít, mit gondol.

A lényeg, hogy TE megtaláld az gazi fiút, aki igazából szeret és nemcsak egy kellék vagy neki. Talán nehezebb lesz íg majd bízni a férfiakban, de ha rátalálsz az igazira, akkor Ő hajlandó lesz várni Rád, kivárja, hogy belészeress, és bízni tudj benne.

2010. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!