Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esett. Mit reagálnál?

Figyelt kérdés

a barátommal ma vagyunk 7hónaposak. Az előző csajával nem szerették egymást, minden kényszer volt ezt már több helyről hallottam, szakítottak is. Nem szerette a csaj t barátom. Mondom dejó 7.hónap alkalmából irok a facebook üzifalára valami aranyosat, bár nem szoktam, belájkolta és megnéztem még 1x amit irtam erre jobb felső sarokba kirakt a régi irásait h "Köszönöm ezt a gyönyörű 10hónapot veled szerelmem"---ezt a volt nőjének irta régebben. Hát elég hülye érzés. A csajjal nem beszél le is tiltotta fb-ről.


Most ugy érzem magam hogy mégis szerette vagy hogy nekemis ilyen szeretlekes dolgokat ír, hogy engem sem szeret csak ír valamit hogy írjon....:(


2011. okt. 26. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
úristen... hány éves vagy? 15?
2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

18.

elég kevés az önbizalmam:( nem is irok neki semmit inkább... levettem a kapcsolatunkat is h nehogy azis kényszer legyen neki mint anno minden

2011. okt. 26. 21:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, én most kicsit megkavarodtam... szóval azt a 10 hónaposat az fb hozta ki "ajánlásként" és nem a pasid írta ki véletlenül, ugye? Akkor erre nincs mit reagálni. És attól, hogy az nem volt egy működőképes kapcsolat, még nem biztos, hogy nem írta azt őszintén, mindenhol vannak hullámvölgyek, de hát csak szerette valamennyire, ha vele volt.
2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kitette a fb igen... de amugy a csajt letiltotta nekemis megmutatta seholsem tartja vele a kapcsolatot.

magamból kiindulva énis mondogattam az előző pasimnak h mennyire szeretem meg minden adtam neki szivecskés ajándékokat meg minden sőt ő vette el a szüzességem utólag pedig rájöttem hogy mégsem szerettem és rettentően megbántam:(


Nekem a mostani barátom az első szerelmem. sokan mondták (apja bátyja) hogy nem volt boldog régen, nem volt szerelmes ingadozott az érzése stb. és velem boldog és látják rajta hogy szeret engem.


És barátom mondta h neki is én vagyok az első szerelme

2011. okt. 26. 21:06
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Oké, hogy sokan mondták, hogy kényszerből voltak együtt, de szerintem ilyen a mai világban nincs, mivel nem azokat az időket éljük amikor a szülők döntik el, hogy kivel legyünk együtt. Persze elmondhatják a véleményüket, de ez nem azt jelenti, hogy helyettünk dönthetnek. Szóval szerintem tényleg szerette, de vége. Most veled van, és téged szeret. De ha te ezt nem tudod elfogadni, hogy volt neki előtted barátnője, akkor jobban jár a barátod, ha szétmentek. Elhiszem, hogy szereted, de ha ezzel nem tudsz megbékélni akkor mindkettőtöknek jobb lesz, mert egy idő után már esetleg a kisebb félreértéseknél is felhozod, hogy bezzeg őt jobban szeretted, mint engem. S te is beláthatod, hogy ez nem vezet jóra. Ne féltékenykedj olyan személyre akivel már nincs együtt. Veled van, mert szeret. Ezt te is tudhatnád.

19L

2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok..


Én is 15-re tippeltem, de tévedtem. Az önbizalomnak nincs köze a 'hülyeséghez', már bocsánat..

Most leveszed azt, hogy kapcsolatban vagytok .. Csodás. A srác meg rákérdez majd, hogy mégis miért, te elmondod, ő hülyének néz (jogosan!) és összevesztek.

Ahelyett, hogy találkoznátok, mivel 7 hónapja vagytok együtt és elnyalnátok egy fagyit (vagy egymást)...


Ne legyél már őrült .. élvezd már egy kicsit az életet. Az exekkel meg minek foglakozol?! Valószínűleg már azért nincsenek együtt, mert nem szerette. Amikor meg kiírta neki, hogy "Köszönöm ezt a gyönyörű 10hónapot veled szerelmem", akkor még érzet iránta valamit.


Gondolom nem 10 perc telt el az ő szakításuk és a ti összejöveteletek között..

2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

valószínű, hogy az elején őt is szerette, amíg el nem romlott a dolog, aztán már egyre kevésbé, a végén pedig már úgy érezte, hogy sosem szerette őt. általában így végződnek a kapcsolatok...

azt biztos, hogy nem egy fb üziből fogod megérezni, hogy tényleg szeret-e, vagy sem. valószínű igen, csak neked most kicsit talán az esik rosszul, hogy mást is szeretett valamikor. de ez f..ság, mint ahogy a fb is, ami mindenbe csak belekavarni tud. :(

ne törődj azzal, hogy mi volt vele a múltban, és ne rontsd el a ti kapcsolatotokat butaságokkal. viszont ha zavar, arra megkérheted, hogy törölje az oldaláról azt a régi kommentet...

2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

amikor szakított vele rá fél hónapra már velem járt. Még kereste a csaj, de barátom már rég velem törödött akkor és nemis reagált neki semmit.

Szóval nagyon hamar túltette magát a csajon, sőt sosem hallottam tőle h szomorú egy percig sem mondta, és látom rajta undort a csaj iránt... mert multkor felhozta az egyik haverja téma képpen.

2011. okt. 26. 21:12
 10/18 A kérdező kommentje:
és elmondta h fellángolt a kiscsaj iránt
2011. okt. 26. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!