Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, hogy a barátom nemis az h 1, hanem 2 csajjal pózol?

Figyelt kérdés

Mindkettő viszonylag jócsaj, az egyiket nemismerem, a másik meg kb legnagyobb ellengésem ...

elvileg barátomnak nemjön be egyik csaj se, de azt tudom tutira, h az "ellenségemnek" bejön ...

barátomba megbízom, nagyon szeretjük egymást meg minden..lassan 1 éve vagyunk együtt.. de nekem ez valahogy nem stimmel, ez a pózolós dolog..

jogos, vagy csak én fújom fel?:/


2011. okt. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg barátodnak hogy ez zavar téged, nagyon. Előbb-utóbb úgyis törli a képet(ha kéred tőle). Nekem volt hasonló esetem. Végül nyertem:) Mondogasd neki többször hogy mennyire zavar téged és törölje a képet. Ha tényleg szeret téged nem fog akadékoskodni:)
2011. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magával a képpel van itt a legnagyobb probléma, hanem azzal, hogy az "ellenségeddel" meg egy másik csajjal lóg. Engem is zavarna, de nem tenném annyira szóvá...:/
2011. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21:38.

Szerintem annyira tekintettel lehetne a barátnőjére hogy nem azzal a lánnyal pózolgat aki hajt rá, ráadásul szándékosan keresztbe tesz ezzel a kapcsolatuknak..(mármint az "ellenség")

2011. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kati88 válasza:
Szia! Szerintem a barátod, ha szeretitek egymást, akkor csak már így egy év után, ugyan szeret és nem lenne mással, de vágyik annyira, hogy legalább azt a látszatot keltse az adatlapjűn, hogy ő bulizgat és csajokkal van a képen, mert mennyi csaj ismerőse van. Ez még nem a világ vége. Gondolom, remélem, hogy veled is vannak közös képei. És az ellenségedet ő nem utálja, mert vele kedves a lány. Nekem "sok" bátáym van és amire rájöttem az évek során az az, hogy a fiúk utálják ha egy lány hisztizik és rinyál. Szerintem ezen a képes dolgon próbálj meg túllendűlni, ha tudsz. Jó hír, hpogy biztos nem csal meg velük, hisz akkor titkolná és nem tenné ki a fotójukat.
2011. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1x régebben már mondtam neki, mondta h sajnálja stbstb meg hogy nincs okom féltékenynek lenni, de nem ő tette fel a képeket, hanem az "ellenségem" .. de az "ellenségem" nemigazán tudja, hogy én mennyire utálom őt ... namindegy. Barátomnak nem akarom kiverni a hisztit, mert minek..? most azt nem akarom h őt kérje meg h szedje le a képeket meg mittomén..inkább túllendülök rajta, ahogy az egyik válaszoló írta, és megpróbálom elfelejteni..:D csak szarulesik..:/
2011. okt. 27. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!