Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés? Járok egy csajjal és napokba észrevette mikor egy másik lánnyal voltam..

Figyelt kérdés
De az a lány csak barát.Annyit látott h bújik hozzám a csaj és nem enged el,de szerintem ez nem gáz mert vannak lánybarátaim is.A bnőm meg sírvafakadt h mért ölelget.Igaza van?
2008. nov. 21. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
ja!én is kiakadnék!
2008. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de semmi csók nem volt, és nem is lett volna!Meg tudja h régóta ismerem
2008. nov. 21. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem igen.valószínű az a lány teljesen beléd esett.lány vagyok én is tudom,hogy milyen az valakit már az első csóktól szeretni.nekem nagyon rosszul esne ha ezt a párom tenné,de minden igazán szerelmes lány így tenne.becsüld meg hogy szeret valaki,mert sajnos ritka.azonnal kérj bocsánatot.szereted? ha igen szerintem neked is rosszul esne ha egy fiú megölelné.

2008. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elöttem hozzászólóval.Én is teljesen ki lennék akadva. Ha igazán szereted,tedd meg,hogy a lány barátodnak ezentúl nem engedsz semmi ilyesmit.Nem normális ez.
2008. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Van, akiknél teljesen normális ez a közvetlenség, és van, akiknél nem, ha neked baráti körben ez elfogadott, a barátnőd fogadja el, ha nem annyira, akkor beszéld meg a barátokkal.

Egyébként minél mediterránabb-délibb egy kultúrközösség, annál normálisabb az ilyen közvetlen közelség (pl. arab, az nekünk már furcsa lenne, nekik pedig teljesen természetes).

2008. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
de ő a BARÁTNŐD. először csak ölelés, aztán csak puszi, aztán meg csak "jajj csak egy csók volt". jó, hogy vannak lány barátaid is, de felkéne fogni, hogy barátnőd is van. ha bújik oda hozzád, neked az a dolgot, hogy nemet mondj. ha valaki meg akar csókolni a barátnőd előtt azt is engedni fogod?
2008. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de ez csak egy ártatlan ölelés volt semmi több
2008. nov. 21. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
de ne légy olyan közeli kapcsolatba a barátokkal,h ölelgessenek!engem az is zavar hha a barátomat naponta 5ször felhívják a lányosztálytársai...
2008. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Kepzeld el azt, hogy a baratnodet oleli egy masik fiu. Es te meglatod. NEKED MILYEN ERZES LENNE?????

De nyilvan neked is van most lelkiismeret furdalasod, hiszen ha nem lenne, nem tetted volna fel ezt a kerdest.

Szerintem csak a baratnodet olelgesd, ha pedig nem gondolod vele teljesen komolyan, akkor ne vesztegesd az o idejet!

2008. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ártatlan ölelés? A te részedről talán. Ha van barátnőd, akkor fékezd meg a másik csajszit, mert én már a haját téptem volna ki, ha az én páromat ölelgette volna. Meg a párom haját, ha olyan flegma f*sz lenne, mint te. Gondolkodj már egy kicsit öreg!
2008. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!