Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek tovább?! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?! Mit csináljak?! (infó lejjebb) (lehetőleg lányok válaszát várom korral) 16/L

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja nem vagyok együtt a barátommal, neki van már barátnője, de engem kicsit zavar hogy az a lány nem én vagyok, akit szeret... A lényeg hogy a minap nagyon megbántott a srác, látni sem bírom...:S Hogyan tudnék tovább lépni rajta, mit csináljak hogy ne fájjon ennyire nekem?! Vagy hogy kicsit zavarja őt?! Remélem értitek.. Értelmes válaszokat várok, köszönöm ! 16/L
2011. júl. 30. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha fájnak az emlékek, lehetőleg kerüld a közös helyiteket.

Kutass új barátok után.

Járj el szórakozni.

Találj magadnak elfoglaltságot.

Ne arra tedd a hangsúlyt, hogy őt akarod megbántani, sztem. neki már mindegy, h. te mit csinálsz!

Élj!!

38/N

2011. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hát semmiképp se beszélj vele. csinálj úgy mintha nem érdekelne, keress mást ismerkedj és élvezd az életet

L/17

2011. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hm, köszönöm ! csak olykor-olykor nehéz :|
2011. júl. 30. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
ha semmit sem csinálsz az fogja a legjobban zavarni. mutasd jokedvunkek magad es ettol a falra fog maszni.
2011. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16:07 , köszönöm ! megpróbálom :)
2011. júl. 30. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tudod csak az idő lesz az ami segít.Ne beszélj vele.Ne hallgass olyan zenét,vagy ne néz olyan filmet ami vele van kapcsolatban.Szervezz barátnőiddel programot,flörtölgess.Hidd el idővel jobb lesz,és találsz magadnak majd egy olyan srácot aki meg érdemel.Ne aggódj fiatal vagy még előtted az élet. 21L
2011. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi olyat amihez köze van. Foglald le magad mással.


Ha ő szakított veled, akkor több mint való nem szeret, és bármit is csinálsz nem fogja érdekelni, csak magadat égeted. Szóval ez felejtős.

2011. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm, értem.. köszönöm a válaszokat.. azthiszem hogy menni fog :)
2011. júl. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!