Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este, gyenge férfi voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este, gyenge férfi voltam, nagyon álmos és tettem valamit. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel este már alváshoz készülődtünk, mire ő előtte beígért estére egy orális szexet. Mire bejöttem a konyhából elaludt. Bújok be mellé erre mondja jaj bocsi, de elpilledtem. mondom akkor lesz valami? erre így válaszol... ühümm... lesz... de nem volt lelkes, sőt kb úgy éreztem mintha azt mondaná, menj már a pics@ba most... lehet túl reagáltam, mire felkeltem mondom kelj fel te is és menj el a francba ha ennyit érek neked, nagyon kikeltem magamból. Mire ő mondja nem megyek sehova elég nagy bájvigyorral... felkaptam a vizet megfogtam a kezét de nem erősen és megpróbáltam felemelni kezénél fogva, mire ő rángatta a kezét és így fájdalmat okoztam neki, mert én fogtam ő meg rángatta. Életemben nem okoztam nőnek fájdalmat, és nagyon bánt a dolog. szeretem, imádom, de 3x csalt meg a kapcsolatunk kezdetén és ha ilyeneket csinál úgy érzem nem szabad bíznom benne. Jó ás türelmes megbocsátásra készen álló ember vagyok, de ki lehet hozni a sodromból, és ezt este meg is tette. ennek ellenére, azt mondja nagyon szeret és nem haragszik. de engem bánt nagyon a dolog. mit tegyek, hogy jóvá tegyem? egyáltalán én vagyok a hibás?

23/F


2011. okt. 27. 09:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Tuti kamu,ha megsem akkor egy tok*tlen pasi vagy!
2011. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
12%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:30


Valóban nem menti fel, még akkor kellett volna a rib@ncot 3 yoko gerivel jutalmazni mikor kiderülkt hogy félre-kurt hadd tanulja meg a kur-va hogy hol a helye és akkor most nem lenne ez a probléma mert vígan s zopna akár egész nap is...mondjuk én így rendeztem volna :D

2011. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
13%
Én sosem okoznék fájdalmat egy nőnek!!!Én annál sokkal rosszabb vagyok mert én olyankor a lelkét töröm össze meg azt ami fontos neki!!!
2011. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rossz ha beígéri és nem teszi de ez van, ilyenkor nem az a megoldás, hogy kikelsz magadból.


A megcsalás itt rohadt mind1, jelen esetben te vagy a hunyó.

2011. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, Damu Rolandnak hívnak-e? :D
2011. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%

Mindez azért, mert bealudt és nem szopott le téged???Úristen...hát nálunk is volt már hasonló, de olyankor az én pasim befeküdt mellém, odabújt és aludtunk...

Azt nem értem, ennek mi köze ahhoz, hogy megcsalt...oké, szar szemét csúnya dolog, de ha meg nem bízol benne, akkor minek vagy vele!??

2011. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 szamóca.. ***** válasza:
81%

ma 10:47 ezzel tökéletesen egyetértek, ha akkor ott a megcsalás miatt lever egy akkora sallert a csajnak hogy nem tudja hirtelen melyik törött kezével törölje meg a vérző orrát, azt megértem.

de ha volt akkora címeres marha hogy megbocsátott neki, és vele maradt, akkor nincs joga még csak szóba sem hozni, vagy akár gondolnia rá. valamit vagy megbocsájtasz, vagy nem, de olyan nincs hogy azt mondod igen de közben puffogsz.

2011. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
12%

Marpedig en megertelek!


Nehogy mar az igerete ellener elalmosodjon, mert akkor en meg majd az igeretem ellenere bealszok es nem megyek el vele lagziba. Vagy nem megyek el vele cipot venni. Vagy nem megyek el moziba.


Senki nem tudja, hogy ez hanyadik igerete volt, mindenki csak kopkod a nagyvilagba.


Amugy ha megigeri, hogy hancur lesz, akkor ne vagja pofakat utana es ne almosodjon el. Es legyen annyi gerince, hogy legalabb atadja ilyen esetben a dontes jogat! Es megkerdezi, hogy mi lenne, ha holnap lenne kufirc? Vallalva annak a kockazatat, hogy a pasi ma szeretne.

2011. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet valaki ilyen gyökér???


És mi van akkor ha beigérte és nem tette meg?- ez nem létfontosságú dolog..nem fogsz belehalni

Jól is teszi hogyha megcsal negyedszerre is..:) Neked nem való nő,hanem csak a jobb kezed maximum..

2011. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
96%
Tudod mikor szoptalak volna!Jól tette.Bealudt na és?És az a megoldás,hogy felrángatod és kitessékeled?Én a helyébe ugy elhúztam volna tőled,hogy szóba se állnék veled többet!Sajna nekem volt hasonlo szitum!Meg akart szopatni és én meg ököllel bevágtam a száját.Voltam vagy 20éves lány.Menjen az anyjába az ilyen gerinctelen féreg fiu!(ja ő is elkapta a karom és szoritotta is mire én meglepetés szerűen szájba vertem.) elnyugodott,másnap bocsánatot kért,azóta eltelt 20 év.Azóta nem állok vele szóba pedig a gyerekeink is egy suliba járnak!(neki is lett családja és nekem is)
2011. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!