Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este, gyenge férfi voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este, gyenge férfi voltam, nagyon álmos és tettem valamit. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel este már alváshoz készülődtünk, mire ő előtte beígért estére egy orális szexet. Mire bejöttem a konyhából elaludt. Bújok be mellé erre mondja jaj bocsi, de elpilledtem. mondom akkor lesz valami? erre így válaszol... ühümm... lesz... de nem volt lelkes, sőt kb úgy éreztem mintha azt mondaná, menj már a pics@ba most... lehet túl reagáltam, mire felkeltem mondom kelj fel te is és menj el a francba ha ennyit érek neked, nagyon kikeltem magamból. Mire ő mondja nem megyek sehova elég nagy bájvigyorral... felkaptam a vizet megfogtam a kezét de nem erősen és megpróbáltam felemelni kezénél fogva, mire ő rángatta a kezét és így fájdalmat okoztam neki, mert én fogtam ő meg rángatta. Életemben nem okoztam nőnek fájdalmat, és nagyon bánt a dolog. szeretem, imádom, de 3x csalt meg a kapcsolatunk kezdetén és ha ilyeneket csinál úgy érzem nem szabad bíznom benne. Jó ás türelmes megbocsátásra készen álló ember vagyok, de ki lehet hozni a sodromból, és ezt este meg is tette. ennek ellenére, azt mondja nagyon szeret és nem haragszik. de engem bánt nagyon a dolog. mit tegyek, hogy jóvá tegyem? egyáltalán én vagyok a hibás?

23/F


2011. okt. 27. 09:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom...férfiak...komolyan mondom!!!!

Ami biztos,hogy első szóra elmentem volna tőled boldogan és örökre.Mi az,hogy BEÍGÉRTE,és nem tette meg?!?Gondolkoztok?És ha ennyire fontos volt neked a dolog nem tudtál volna odabújni hozzá,és addig kényeztetni,míg teljesen felélénkül?ISMERITEK TI A NŐKET?!!?!?!?!

A nők lelkét megtörő válaszolóról lenne véleményem,de nem süllyedek le.

2011. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
14%

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.

# 21/21 Időpont ma 22:37

nyugodtan mond el a véleményed!Tudod Én csak annak a lelkét töröm össze aki megérdemli!És már Én sem vagyok kisgyerek hogy holmi riba ncok szórakozzanak velem!bocs ha ezzel felidegesítettelek ,de ez van!

2011. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%

Hát B@zmeg ez az egész nevetséges. Szerintem a kérdező egy szánalmas mazochista, olyan hülyén fogalmazza meg a kérdést, mintha azt kérné "héé fiiúúcskáák paskoljatok már el uuu". Szóval egy szánalmas perverz hülye vagy kérdező.


Más meg nehogy már pont egy ilyen hülye kérdése miatt utáljuk már egymást. Még el is tudom képzelni, hogy valami baja volt tényleg egy csajjal és most bosszúból ír egy ilyen kérdést hogy a nők majd jól megutálják a férfiakat. És igazából ezt még nem is mondanám húú de durvának, megszorította a kezét ÓÓÓ JAAAJ NEEE..REMÉLEM HÍVTÁL MENTŐT A BARÁTNŐDNEK! Túlélte?! úristen nem is tudom hol a fejem, annyira ledöbbentet ez a tragédia..


Szóval még el is hinném, meg a kérdező így is úgyis hülye, csak olyan mű érzése van. Direkt rossz színben ír magáról és még teszi alá a lovat. DE tudod mit kérdező gyónás gyanánt vágd pofán magad egy beton tömbbel, nyilvánosság előtt, mondjuk RTL-klub, ha már úgyis ennyire bánod, ó te szegény.

2011. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora egy paraszt vagy, Istenkém!
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
gyenge férfi vagy.
2012. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
Úgy viselkedtél mintha ez lett volna az utolsó alkalom az életben hogy lesz!pjon a barátnőd.. Szerintem alap egy kapcsolatban a megértés nem követelés hanem adás. Én a helyedben elfogadtam volna hogy elálmosodott hagytam volna pihenni esetleg befeküdtem volna mellé kicsit simogatni. Lehet még este kedvet kapott volna valamihez mert jól esett volna neki a gesztus vagy akár reggel egy sz!pással ébreszt. De ha nem akkor sincs világvége. Ha szeretem nem kérek számon rajta egy beígért szopást mint egy villanyszámlát..
2013. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
85%

A nők szeretik a gyengédséget, figyelmességet. Elmondom mit tettem volna a helyedben.

Simogattam volna, hátha valamire kapható, ha nem is szexre. A lényeg mindig figyelni a másikra, amit ő értékelni fog. Ha nagyon álmos volt értsd meg és majd máskor. Ha meg elkapott a kangörcs és közben szétrobbansz ott a budi és verd ki. Még mindig jobb, hogy a lányon vered le a saját önző vágyaidat.

Ez már megtörtént, tanulj belőle és legközelebb biztos nem fogsz így viselkedni.

2013. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
én betartom az igéretem,,
2013. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
23%
Ember! Öld meg magad ha ilyenért kezet emelsz a csajodra. Nőt nem bántunk! Másrészről akkor kelett vna három fejszaggató pofont lenyomni neki mikor megcsalt 3 szor az exével.....
2014. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gondolkodj el, hogy hogyan kell bánni egy nővel. Ha meg nem bízol benne, akkor minek jársz vele? Tudom, csak dugni kell, nyilván ezért kapod fel a vizet, ha ő meg nem akar...
2015. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!