Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este, gyenge férfi voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este, gyenge férfi voltam, nagyon álmos és tettem valamit. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel este már alváshoz készülődtünk, mire ő előtte beígért estére egy orális szexet. Mire bejöttem a konyhából elaludt. Bújok be mellé erre mondja jaj bocsi, de elpilledtem. mondom akkor lesz valami? erre így válaszol... ühümm... lesz... de nem volt lelkes, sőt kb úgy éreztem mintha azt mondaná, menj már a pics@ba most... lehet túl reagáltam, mire felkeltem mondom kelj fel te is és menj el a francba ha ennyit érek neked, nagyon kikeltem magamból. Mire ő mondja nem megyek sehova elég nagy bájvigyorral... felkaptam a vizet megfogtam a kezét de nem erősen és megpróbáltam felemelni kezénél fogva, mire ő rángatta a kezét és így fájdalmat okoztam neki, mert én fogtam ő meg rángatta. Életemben nem okoztam nőnek fájdalmat, és nagyon bánt a dolog. szeretem, imádom, de 3x csalt meg a kapcsolatunk kezdetén és ha ilyeneket csinál úgy érzem nem szabad bíznom benne. Jó ás türelmes megbocsátásra készen álló ember vagyok, de ki lehet hozni a sodromból, és ezt este meg is tette. ennek ellenére, azt mondja nagyon szeret és nem haragszik. de engem bánt nagyon a dolog. mit tegyek, hogy jóvá tegyem? egyáltalán én vagyok a hibás?

23/F


2011. okt. 27. 09:22
1 2 3 4
 31/32 Tseppkoe ***** válasza:

Szvsz az a pillanat a legfontosabb, amikor elkezdted azt érezni, hogy "...ennyit érek neki...".

Annak járj utánna sztem, hogy ez miért történhetett meg benned!

Mem lesz könnyű, de ne add fel...

2021. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
27/3 Ez a "lány" már 3x megcsalta...
2022. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!