Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne nektek, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek, ha a barátotok gyakran hazautazna?

Figyelt kérdés

a gyakran 3-4 napot jelent 3 hetente. Együtt élünk. De akkor is azt csinálta, amikor nem laktunk együtt. És az is zavar, hogy a barátai nagyon fontosak neki, rendszeresen heti 2-3 x találkoznak. Nem tudom, hogy csak féltékenység-e ez bennem, mert nekem nincs ilyen vágyam, hogy ilyen gyakran találkozzak a barátnőimmel, és a barátnőim is inkább a barátaikkal lennének.


Mint kívülállók, hogy látjátok a helyzetet? Köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A férfiak ilyenek, ne legyél hárpia.
2011. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarják a nők minden esetben megváltoztatni a palijukat??

Ha jól veszem ki akkor ezt már előtted is csinálta.

Akkor? Fogadd el,és nem lesz gond.

Ha belegondolsz Ő nem sokat változott ugye.

Régen elfogadtad most már teher a hazajárás. Nem vágom.

2011. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen természetes a barátodtól.

hagyni kell egy kis szabadságot neki és hogy élvezze mással is az életet :)

te is találkozz akkor barátnőddel vagy csinálj valami hasznosat. és ugy hogy hasznos valami komolyra gondolok mint például nyelvtanulás vagy bármi (ezt nem viccből irom).

amugy meg meg is mondhatod neki hogy ez nem tetszik, habár igy hogy együtt éltek. leszámolva hogy 3 hét az 21 nap. ebből 9 nap haverokkal (rossz esetben) 4 nap otthon (rossz esetben) az 13. 8 napot van csak veled. sok ember annak örülne ha heti 2 napot töltene együtt a párjával. és még igy ha haverokkal lóg valszeg este hazajön. szerintem nem vészes amit csinál :) probáld elfogadni.

2011. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. nálunk volt időszak amikor a barátom minden áldott pénteken hazament és vasárnap este jött vissza, ráadásul mi együtt sem lakunk, és hét közbe meg nem nagyon találkozunk, mivel ő dolgozik én meg tanulok. Én akkor majdnem szakítottam vele, de azóta csak 2 hetente megy. Vagy megyek vele én is. Az nekem sosem volt bajom, hogy a barátaival van. Én annyira nem érzem a problémát, főleg hogy együtt is laktok. 20L
2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk én utazok többször haza mivel én vagyok messze, a barátaival is hónapokon keresztül nem találkozik, pedig itt vannak helyben, és ha mégis akkor én is megyek, mert náluk így szokás. Nincs csak pasi bandázás, mert épp akinek van bnője mindig hozza.
2011. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:

az, hoyg 3 hetente hazautazik, az nem valamit gyakori. az meg, hogy neked nincs igényed társas kapcsolatokra, nem jelenti, hogy másnak sincs.


szerintem épphogy pozitív dolog, és jó benyomást tesz egy srácról, ha annak ellenére is foglalkozik a családjával, barátaival hogy van barátnője.

2011. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ottesz ***** válasza:
Majd akkor fogod értékelni ezt a kapcsolatot amikor ne adja isten nem ennyi időre nem fogod látni, hanem csak ennyit fogod, vagy még kevesebbet...
2011. okt. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!