Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 34 hetes leszek. "...

Lassan 34 hetes leszek. " napja mindenem fáj:kezeim, lábaim, derekam. A szemeim is és állandóan aludnék! Mitől lehet ez? Ha fekszem vagy sokáig fogok valamit zsibbadni kezd a kezem!

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos megmondja.
2010. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedden kell orvoshoz mennem,azt hittem addig megtudok itt is valamit!:(
2010. máj. 20. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
magnézium hiány....egyértelműen
2010. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez a válasz már több mint ez előző!
2010. máj. 20. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyomhat valami ideget a mehed.A szobatarsamnak volt ilyen de neki szinte allandoan zsibbadt.
2010. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kedves kérdező!Velem is ugyanígy volt én a 32-ik héttől voltam ilyen állapotban és egészen a 40-ik hétig tartott.Volt hogy egésznap csak aludtam és kevés munkától is nagyon el fáradtam.A kezeim folyamatosan zsibbadtak és volt hogy éjszaka is fel kellett kelnem megmozgatni magam,Magne B6-ot kezdtem el szedni és valamelyest javult a zsibbadás.Kislányom születése után minden elmúlt.Nekem még ajánlotta az orvosom az Elevitet,én szedtem pár hónapig.
2010. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ez ilyenkor normális. Én is igy vagyok. Szintén most leszek 34 hetes. Nekem is fájnak a lábaim, derekam (éjjel), zsibbadás dettó, és visszatért az álmosság és fáradtság korszak. Ne izgulj! :-)
2010. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!:)Mindenkinek jó babavárást!
2010. máj. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!