Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túl sokat várok el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat várok el? Csak én fogom fel ezt nemtörődésnek?

Figyelt kérdés

A barátommal(20) hétköznap nem tudunk olyan sokat találkozni, ezért esténként fel szoktam hívni 10-20-30 percre, hogy tudjunk beszélgetni. Nekem nagyon fontos, hogy beszélgessünk, mert amúgy mással az egész nap folyamán nem nagyon tudok...

Ebből adódóan bármilyen apró dolog történik velem, én azt el szoktam mesélni a barátomnak. Pl. azt, hogy ma házidolgozatot adtak ki az abortusz témájában...

És miután ezt elmeséltem, rá fél percre, fogalma nem volt arról, hogy miről beszéltem. Nekem ez rosszul esett, mert nyilván azért mondom el, hogy érdeklődéssel hallgassa meg.. De utána hallottam a hangján, hogy konkrétan lsz@rja, hogy mit mondok, és rá is kérdeztem, hogy ez így van-e. És mondta, hogy ő sem mond el mindent apróságot, mert lényegtelennek tartja, olyanról beszéljek neki, amiben ő is érdekelt.


És nekem ebből az jön le, hogy nem érdeklem őt, és nem vagyok olyan fontos neki. Ha az lennék, akkor figyelembe venné, hogy fontos nekem, hogy ilyenkor is figyeljen rám, nem? És azért esik rosszul, mert nem egész nap mondom neki, ezért úgy gondolom, hogy nem nagy kérés, hogy abban a néhány percben csak rám koncentráljon és figyeljen...


Nem nagyon vannak barátaim, ezért neki mondok el mindent, de csalódás minden egyes alkalommal, hogy látom, hogy nem érdekli, és nem is figyel...


Amúgy ha együtt vagyunk élőben, akkor szeretget, meg a közös dolgaink érdeklik, de "amiben ő nem érdekelt", az nem..

És ez nem egyszeri eset, mert az elnézhető, ha néha nem tud odafigyelni, mert valami nagy problémája van vagy máson agyal, de ez rendszeres...


Tényleg túlreagálom? Ilyenkor azt érzem, hogy senkit nem érdeklek...

Mit csináljak máshogy, hogy változtassak?


17/L


2011. okt. 27. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Szóval nem magadról mesélsz, hanem olyan dolgokról, amik nem is várhatóak el egy férfitől :) Nem kell aggódnod szeret téged és ez nem jelenti azt, hogy nem vagy neki fontos :)
2011. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

de én meg rosszul érzem magam, ha nem mesélhetem el senkinek...

akkor kivel beszéljek erről? csak ő van nekem..

ha anyának mesélek valamiről, ő még ennyire sem figyel oda rám...

2011. okt. 27. 22:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátkozz korodbeli lányokkal, nem hiszem el, hogy senkit sem kedvelsz. Az embernek szüksége van barátokra.
2011. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
egy 20 éves fiútól ne várd el hogy emlékezzen miről írtatok házidolgozatot :))))
2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
osztálytársaknak,bnőknek.
2011. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gondolom téged sem érdekelne ha elkezdene olyanról beszélni neked amihez vagy nem tudsz hozzászólni vagy nagyon nem érdekel.
2011. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

az osztályban van egy barátnőm, vele beszélgetek.

de neki nem tudom elmesélni mi volt az iskolában, mert ő is részese volt..

2011. okt. 27. 22:19
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz már ilyen apróságon, inkább értékeld őt. Szeret téged, a fiúk amúgy is máshogy működnek, mint mi. Nem lehet azért haragudni valakire, mert nem érdekli egy téma. Téged nem untatna ha folyton fociról vagy számítógépes játékokról magyarázna? Lehet, hogy az elején udvariasságból úgy tennél, mint aki hallgatja, figyel, de végül már a könyöködön jönne ki.

Ha ennyire közlési ingered van, vezess naplót, írj blogot. Oda aztán mindent leírhatsz, házi dogát, hogy hányszor ásítottál, hogy mit ettél... stb.

2011. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Esetleg a környéken nem lakik olyan lány, akivel barátkozhatnál?

Attól, hogy ő a részese még beszélhettek róla, sőt szerintem így érdekesebb is.

2011. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

épp ezaz, hogy én csak olyanról beszélek, amit visszafele is szívesen hallok...

szóval lehet, hogy apró dolgokról beszélek sokat, de ha ő lényegtelen dolgokról beszél, engem az is érdekel, és visszakérdezek és kialakítok belőle egy kétoldalú beszélgetést..

mindig belegondolok abba, hogy mi lenne, ha a másik oldalon lennék..

2011. okt. 27. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!