Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól lehet a külső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet a külső vagy hibáikkal viccelődni, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. egy csajnak elálló füle van vagy kicsit csámpás, akkor a kapcsolat mely szakaszán lehet ezzel finoman poénkodni?
2011. jún. 10. 23:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél éve együtt élünk, de nem poénkodunk a másik hibáival, főleg, ha nem tehet róluk. Annyi más ok van a poénkodásra.
2011. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

teljesen így van, ahogy az első mondja.

külsővel sosem poénkodunk, nem a bizalmat szimbolizálja hanem a tapintatlanságot.

régmúlt botlásaiból, vagy kínos szitukból egy határig lehet, de soha ne élj vissza azzal, amit bizalmasan megosztott veled, és esetleg fájdalmasan érinti.

2011. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kellene ilyesmikkel poénkodni...

Amugy szerintem ember függő, hogy lehet-e egyáltalán.

Én nem örülnék semilyen kapcsolati "szakaszban" sem.

Ha azt mondaná nagy a fülem és eláll, akkor lehet nevetnék és vissza szólnék valamit, de magamban zavarna, hogy a páromnak ez szemet szúrt =/ és azt gondolnám nem tetszik neki.

21/L

2011. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ja és elég gyerekes dolognak tartom =O
2011. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónap.

Régebbi bnőmnek az egyik füle kicsit elállt.Én észre sem vettem a faterja mondta nekem,hogy ha rosszalkodik,akkor csak annyit mondjak neki,hogy fülesmackó:).

Jó volt.Teljesen átment tőle ovisba és kiabálta,hogy hüüüülyeeeeee,kifutott a szobából,majd egy párnával püfölte a fatert.

Aztán meg mindenki nevetett.Ő is.

2011. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Amikor szakítani akarsz.
2011. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem értelek titeket.

Miért ne lehetne kedvesen viccelődni ilyenekkel? Ha valakit szeretek, akkor a hibáival együtt szeretem. Tehát ha a gyengéivel élcelődöm, akkor ez arra utal, hogy elfogadtam azokat. Én így gondolom.

2011. jún. 10. 23:37
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez a legtöbb embernek soha nem lesz vicces, még akkor sem hat te annak találod. Akármilyen kedvesen utalsz pl. valaki elálló füleire, ha ő ezt nem aranyos tulajdonságának érzi és bántja, hogy ilyen, akkor rosszul esik neki, bárhogy is viccelődnek vele.
2011. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

mert Te pasi vagy!

Egy nő is eltud viccelődni nem arról van szó...

Csak benne lesz, hogy esetleg zavar téged. Onnantól meg hiába mondod neki,hogy nem zavar...már benne lesz!

Viccelődj haverokkal ne a csajoddal így...:D

2011. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Olyannal sem viccelünk pl. ha valaki asztmás, vagy cukorbeteg, olyan indokkal, hogy de hát mi ezzel együtt is szeretjük és elfogadjuk. Ez is valami hasonló.
2011. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!