Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így van ahogy most le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van ahogy most le írom?

Figyelt kérdés

szerintem egy fiúnak ha magyar kb húszon akárhány éves koráig felesleges csajoknál próbálkoznia ,mert már a fiatal csajok is inkább a náluk jóval idősebbekel vannak a 30 hoz közeliekkel,én már nem látok fiatal csajt (16 évest)

húszon évessel se csak olyan harminc felé közeledő emberekkel . kivétel ez alól a romák (nem vagyok faj gyűlölő nincs velük bajom)csak valahogy ezt vettem észre hogy vagy 30 évesekkel vannak vagy ha nincs 30 akkor romával .én most 20 éves vagyok és én is szeretnék barátnőt de nem tudom hogy meg próbáljam e hogy elmegyek discóba mert nem tudom hogy kell e valakinek magyar fiú aki 20 éves . ti is így látjátok vagy csak én látom rosszul ?


2011. okt. 28. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te látod rosszul.
2011. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
E'n is azt mondo hogy: Te látod rosszul.
2011. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nővérem aki szép lány és csinos csak korabeli fiúi voltak és most is az van, huszonéves ő már. max 1-2 év volt a korkülönbség eddig a barátainál.

Továbbá a barátnőimnek korabeli magukhoz illő barátai vannak, vagy pont egy idősek. És náluk is max 1-2 év volt a korkülönbség.

Úgyhogy igen, sajnos te látod rosszul!

2011. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Méghozzá nagyon rosszul
2011. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És ezek csak példák. Nagyon sokan vannak még így, csak figyelni kéne őket is.
2011. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

borzasztóan látod. oké, ezt most pont egy rossz személy mondja, azt hiszem, mivel a párom december végén lesz 30, én meg 19et töltöttem idén, na bumm :) de rengetegen nem így vannak, úgyhogy nyugodj meg és menj szórakozni!

19L

2011. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én is kőbányán lakom,itt ez a módi :S
2011. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi például mindketten 21 évesek vagyunk a barátommal(szóval nekem kellett 20 évesen is),láttam számtalan olyan példát,amit említettél,ugyanakkor ugyanannyi ellenpéldát is.Lehet,hogy nem a discóban kéne keresgélned...
2011. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te látod rosszul,vagy nem jó helyen próbálkozol.
2011. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szerelmes lany elete ***** válasza:
Te latod rosszul!!!Mert a 15-17 eves lanyok nem nagyon szeretik a 30korulieket;)Max 25-26 evesig Van eselyed.Csak hajra!!!
2011. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!