Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így van ahogy most le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van ahogy most le írom?

Figyelt kérdés

szerintem egy fiúnak ha magyar kb húszon akárhány éves koráig felesleges csajoknál próbálkoznia ,mert már a fiatal csajok is inkább a náluk jóval idősebbekel vannak a 30 hoz közeliekkel,én már nem látok fiatal csajt (16 évest)

húszon évessel se csak olyan harminc felé közeledő emberekkel . kivétel ez alól a romák (nem vagyok faj gyűlölő nincs velük bajom)csak valahogy ezt vettem észre hogy vagy 30 évesekkel vannak vagy ha nincs 30 akkor romával .én most 20 éves vagyok és én is szeretnék barátnőt de nem tudom hogy meg próbáljam e hogy elmegyek discóba mert nem tudom hogy kell e valakinek magyar fiú aki 20 éves . ti is így látjátok vagy csak én látom rosszul ?


2011. okt. 28. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azok akik 30asokkal kezdenek, többnyire a biztos egzisztenciát nézik (tisztelet a kivételnek!!!) szóval ha ilyen párost látsz inkább ne sajnáld hogy lecsúsztál a lányról!

26L

2011. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én pont a meglátásodra vagyok példa,bár én nem 16 vagyok, hanem 23.

Nálam mindössze az ízlés okozza ezt, nem érdekel a pénz,soha nem is érdekelt. Illetve másé nem érdekel, a sajátom nagyon is, karrierista vagyok.


Viszont nem sok magamhoz hasonlót ismerek, engem tartanak idiótának az ízlésem miatt :)

Szóval annak ellenére, hogy tényleg "rólam" írtál,azt mondom te látod rosszul.

2011. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Supernova válasza:

Ha nem kellesz a korodbeli lányoknak, az azt jelenti, hogy agyban még nem vagy annyi, mint papíron. :)


Én srác vagyok, de basszus nem az életkor teszi az embert, hanem amit tesz, mond, cselekszik stb. 20 éves vagyok és 4 évvel idősebb a párom és nagyon remekül megvagyunk. Tehát nem az számít, hogy a tested hány éves, hanem hogy agyban mennyire vagy érett és meg kell találnod a szintednek megfelelő párt. A biológiai év csak részletkérdés.

2011. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!