Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhatott rólam? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatott rólam? Miert nem lépett?

Figyelt kérdés
Egy buliban megsimerkerkedtem egy sráccal. Tudtam, hogy csak arra megy minél több csajjal legyen bármi is. De akár milyen csúnyán hangik, jó lett volna felejtésnek. 1 hónapja szakítottam a volt barátommal de nem hevertem ki. Valahogy jó lenne érezni, h az exem után is vannak pasik. Nos az elején megismerkedtünk, mosolygott beszélgettünk. De amikor tàncra kerúlt sor, ràm se nézett Es 2 másik csajjal is nagyon elvolt. Nem az zavar, hogy velük is, hanem velem miért nem kezdényezett. Nem nyomultam de néhany jól irányított mosollyal jeleztem a tetszésem. Túl könnyű prédának tekintett? Vagy velem nem akart csak játszani? Elköszönéskor is adott puszit de csak kettőt arcra és azt monda: álmodj nagyon szépeket. Szia
2011. okt. 29. 02:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért telóról írtam.
2011. okt. 29. 02:27
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem jössz be neki, viszont a másik 2 csaj igen.
2011. okt. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, felejtésnek nem jó az ilyen pasi. Ezzel még jobban magad alá kerülhetsz. Keress olyat, aki valóban megérdemli, hogy szóba állj vele.
2011. okt. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg fogod szívni. Neked most az hiányzik, hogy szeressenek. Azt hiszed, hogy ha megdugnak, akkor szeretnek is, Te bele fogsz esni, pedig másra nem kellesz neki.

Csak akkor pasizzál, ha már túl vagy az exeden!

2011. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csokii meov ***** válasza:
szerintem olyannal kezdj aki nem csak arra megy meg a belsőre is gondolj és szerintem csak játszik/játszott veled.
2011. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem akarok komoly kapcsolatot. Dugni viszont mégúgy sem. Csak tánc, max smár, ő is ebben lett volna benne. A másik két lány tehén volt, meg is érdemli akkor. Különben, lehet igazatok van.
2011. okt. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!