Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan lánnyal aki most lépett ki egy 4 éves kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Elég rég ismerjük egymást,barátok vagyunk pár éve,most pár hete szakitott,már régebtől tetszünk egymásnak...probáljuk meg ha műkődik?Nekem még nem volt komoly kapcsolatom.
2011. okt. 18. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

4 év az sok. Várj amég teljesen elfelejti. Nehogy csak "pótcselekvés" legyél neki, mert ilyen hosszú kapcsolat után félnek egyedül lenni, csak majd rájönnek h egy idejig jobb egyedül. Ne te legyél az akin ezt leteszteli.

L22

2011. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztosan nem! kapcsolatból kilépett lánytól sokáig tartani kell!
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért kell sokáig tartani?
2011. okt. 18. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:

azért mert az ilyen lányok nem tudják mit akarnak, könnyen összezavarhatnak téged. nem könnyű (legalábbis számomra) megkülönböztetni a szeretethiányt, a csalódott lány önbizalom tuningolását a vonzalomtól. könnyen meglehet, hogy te azt hiszed kedvel és vonzódik is hozzád, miközben csak arra használ hogy túllépjen az exén, hogy felvidíttassa magát veled, mert te kedves vagy vele és érdeklődsz utána. könnyen félre lehet érteni... aztán amikor már elég jól van és te már nagyon megkedvelted akkor egyszerűen csak leépíti a "kapcsolatotokat" mert találkozott egy jóképű nagydumás sráccal.

nyilván nem mindenki olyan béna, hogy ilyen helyzetbe keveredjen, de a veszély valós.

2011. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig megszívtam..nem ajánlom.
2011. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, milyen betűvel kezdődik a neved, vagy hány éves vagy?


Én egy lány vagyok hosszú kapcsolat után és most kezd alakulni egy régi ismerőssel a dolog, kb. hasonlóan állunk.

Viszont én komolyan gondolnám, a többéves kapcsolatomban volt hosszú szünet is, rengeteget veszekedtünk és a végén már hónapokig szinte nem is találkoztunk, ha igen akkor sem volt köztünk semmi, puszi és kész.

Csak ő erősködött, hogy ne szakítsunk, meg a közös baráti körünk miatt húztam vele eddig. Hülye voltam, hogy ilyen sokáig vele maradtam...

2011. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mért érdekel a nevem kezdőbetüje?
2011. okt. 18. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem-e az vagy, akire gondolok.
2011. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)) hát inkább mond meg te a korod és a neved kezdőbetüjét és megmondom én ha ismerlek vagy sem
2011. okt. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!