Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnéd, ha a párod rendmán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnéd, ha a párod rendmániás, vagy épp ellenkezőleg nagyon rendetlen lenne?

Figyelt kérdés
Nekem ha egy kicsit rendetlen a csaj az nem olyan nagy baj, de a rendmániásokat ki nem állhatom.

2011. okt. 29. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A rendmániás egyáltalán nem zavarna, a rendetlen sokkal inkább.De az is csak azért, mert annak ellenére, hogy utálom a rendetlenséget, én is iszonyat rendetlen vagyok, igy ha még a párom is az lenne, akkor elszabadulna a pokol.
2011. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Alapból leszarnám ha a csaj rendmániás, csak az a baj az ilyenekkel h tőled is elvárják h rendmániás legyél :D A rendetlen az nem érdekel, én is az vagyok.

18/F

2011. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendetlent könnyebben elviselném csak azért ne a végsőkig... :D Pl. fogkrémes tubuson nem akadok ki xD, vagy ha úgy van elő minden, hogy még átlátható.


20/l

2011. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Igazából mindkettőt kerülöm... Főleg ha túlzásba viszik... Legyen rend, meg legyen meg mindennek a helye, de egy egészséges, használatban lévő szobában néha nem kerül minden vissza a helyére...
2011. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:
25%

nekem a férjem rnedmániás kicsit :) a hosszú agglegény-lét szoktatta rá szerintem. nem csak elviselem, de nekem tetszik, hogy ilyen :) ha rendetlen lenne, azt nem viselném. sem disznóólban nem vagyok ugyanis hajlandó élni, sem a cselédje nem vagyok senkinek, hogy naphosszat utána pakolásszak.


29/n

2011. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha szerelmes lennék, egy ideig biztosan, de amint feloszlana a rózsaszín köd, tuti ki nem állhatnám ezt. Utálom mindkét szélsőséget. A rendmániásokat azért, mert kényszeresek és neurotikusak és a rendetleneket meg azért, mert igénytelenek, nemtörődömek, halogatnak mindent. És ez az élet más területére is jellemző rájuk, ezt nagyon jól tudom, mert az egyetem alatt több tucat ilyennel laktam már együtt.
2011. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!