Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mit gondolnátok, ha a 19 éves barátnőtökről kiderülne, hogy még szűz? Örülnétek neki, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Velem most épp ez a helyzet. A barátom, aki 21 éves, már tapasztalt, én viszont még szűz vagyok, és ezt nemrég tudattam vele... (2 hónapja vagyunk együtt.) Ti mit gondolnátok a helyében? Egyébként tudja, hogy nem azért nem feküdtem le senkivel, mert nem lett volna 'jelentkező' (szép arcúnak, csinosnak mondott lány vagyok), hanem mert nem voltam eddig szerelmes...
2010. máj. 19. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

szerintem fake kérdés!

ki az a barom aki nem örülne neki?!

2010. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék neki, hisz egy férfinak mindig jó érzés, ha első lehet egy nő életébe, ráadásul ti szeretitek is egymást.:)
2010. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolnék? Volna bennem öröm is, meg félelem is. :) Összegezve azért én díjaznám a dolgot. :D


20F

2010. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak az első szexig gond.
2010. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas JÓ pont lenne, és nagyon megbecsülnélek! 22F
2010. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Remélem a Barátom is így áll hozzá... :S
2010. máj. 19. 09:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert ha egy bunkó akkor nem így fog hozzáállni.
2010. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha már eddig uralkodtál magadon és nem fetrengtél össze-vissza mint a mai 12 éves dámák, akkor most már végképp nagyon jol fontold meg kinek adod oda, lehet ő bunkó lesz veled, de az is lehet találsz egy olyan pasit aki kifejezetten büszke lesz rád és megfog téged becsülni, a te eseted a mai világban elég nagy ritkaságnak számit, igy kihangsúlyozom még1-szer nagyon gondold meg kit részesitessz ebben a megtiszteltetésben!
2010. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki ha egy szűz lánnyal lehetne az első nekem is. Nem kellene megjátszanom GIGA SPM FOKOZATÚ MEGA SZUPER B.SZÓGÉPET, és nem kellene azon görcsölnöm, hogy vajon elhagy, hogy ilyen béna vagyok. Mert ő nem akar tanítani. 22/F
2010. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is sokkal fesztelenebbül érezném magam, ha nem kellene attól tartanom, hogy ha bénázok szex közben, vagy ha majd az első 'próbálkozás' esetleg nekem fájdalmas, és visszavonulót fújok, akkor elhagy, mert sokat kell velem 'vesződnie'... Kívánom a szexet, vágyom a Barátomra, de nem tudom, hogy most, hogy tudja, hogy szűz lánnyal van dolga, mit gondol erről az egészről. Mármint hogy pl így is kívánja-e velem a szexet...
2010. máj. 19. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!