Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérdeztél volna jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdeztél volna jelenlegi vagy ex-párodtól a legelején, amit ha akkor tudtál volna, akkor bele se vágsz vagy épp ellenkezőleg, még jobban csábított volna?

Figyelt kérdés
Mert hát van, amit vagy nem ildomos feltenni, vagy nem is gondolsz rá, vagy csak utólag tudtad meg, hogy meg kéne? Bármi.
2009. okt. 14. 14:17
 1/3 bibi05 ***** válasza:
Talán, hogy szűz-e, az volt, én is az voltam, így még nagyobbra nőtt a szememben.
2009. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi egy haveri társaságba jártunk és hát sohasem gondoltam volna hogy összejövök vele ezért nem is gondolkoztam azon hogy mit kérdezhetnék. Aztán egyszercsak összejöttünk, azóta is együtt vagyunk és sosem gondoltam volna hogy ennyire féltékeny. Vagyis a kérdésedre válaszolva annyit kérdeztem volna meg tőle a legelején, hogy mennyire féltékeny típus. Hát ő nagyon... Ésmivel ő az első barátom ezért elég tapasztalatlan voltam a kapcsolatok terén és akár tudom akár nem hogy féltékeny típus akkor is belementem volna a kapcsolatba. Ha lett volna a hátammögött jópár olyan kapcsolatom ahol a srác írtó féltékeny akkor nem mentem volna bele semmiképp!

De ez van... Szerencsére kezd megváltozni :)

2009. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A volt barátomtól kérdeztem volna a kapcsolatunk előtt azt, hogy mennyire tud ellenállni a "kísértésnek"? Ha tudtam volna, hogy -mint utóbb kiderült, hogy nem tud- nem vágtam volna bele ebbe a kapcsolatba. :( Bár azért arra biztosan jó volt, hogy "tanultam belőle".

Sajnálom azokat, akik hasonlóképp jártak...

2009. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!