Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok ilyesfajta viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ilyesfajta viselkedése honnan jön? (lent)

Figyelt kérdés

Nálunk a lányok (gimi) többsége úgy viselkedik mintha lezbikusok lennének (nincs velük bajom leszögezem) mint lány én se értem ezt szünetekbe egymáss ölébe ülnek miközbe lány hátulról simogatja , kézen fogva járkalnak sőt elviegbe poénból aztmondják de többeket rajtakaptam csókolozás közben.

Ez mi és ahogy hallottam ismerőseimtől más sulikba is ez van.

Húgom táborba volt (gólyatábor) és egyik lány megkérte ,hogy csókolozzanak , persze nem ment bele a húgom és már kerülik.

Ez honnan jön?


2011. okt. 29. 12:30
1 2 3
 1/27 otpliga52 ***** válasza:
35%
megtehetik,aférfiak szerencsére nem,mert akkor kilennének kiálltva homokosnak.:P
2011. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 otpliga52 ***** válasza:
77%

meg ezzelis húzzák aférfiak agyát,apénisznek mennyi mindent

kell kiáljon egy nap,alapból a csajoknak még télenis kinntvan a segge,plussz még lezbisókat is tartanak,utána ha bepróbálkozik náluk az ember,még leugatnak.

2011. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek még..majd felnőnek..
2011. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Hogy honnan jön? A médiából.
2011. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
picsulós szokás, amúgy nem tudom, én nem szoktam.
2011. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
úr isten.. o_O
2011. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik, hogy ez menő és ezzel fölkeltik a fiúk figyelmét. Ezt azért is tudom, mert kb. 14-15 évesen én is azt hittem, hogy tök menő dolog lányokkal csókolózni, most már valószínűleg nem mennék bele.


19/L

2011. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 otpliga52 ***** válasza:
44%

"Azt hiszik, hogy ez menő és ezzel fölkeltik a fiúk figyelmét. Ezt azért is tudom, mert kb. 14-15 évesen én is azt hittem, hogy tök menő dolog lányokkal csókolózni, most már valószínűleg nem mennék bele.


19/L"



14-15 évesen ez atermészetes?szal....azoka legnagyobb curvák?

2011. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
DE JÓ, HOGY NÁLUNK NINCS ILYEN! Nem tudom mi lehet benne menő, szerintem nagyon undorító már a kézfogás is. Fúj...szóval már nem is a pasizás, hanem a csajozás a divat LOL -.-... 15/L
2011. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi a bajotok?? :O az mér baj? én is néha szoktam (nem csak részegen)... ez a lányoknál egy olyasfajta szeretet kifejezés. Sokszor abba is bele szoktam gondolni h sokkal jobb csajjal csókolózni, mert a fiúk szerencsétlenül, és sokszor büdösszájjal smárolnak...


13/L

2011. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!