Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időn belül szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időn belül szoktatok szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, találkoztunk is már meg beszélgetünk, de nem érzek még semmit iránta, pedig nagyon szimpi. Nektek mennyi idő szokott kelleni, amíg szerelmesek lesztek valakibe?
2011. okt. 29. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3 nap általában de van amikor 1 hét
2011. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet megmondani hogy 1 hónap múlva szerelmesnek kell lenni.

Szerintem ez minden kapcsolatban más és más.

Egy idő után viszont megérzed azt hogy nem is lesz és akkor kell kilépni!

2011. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát még ki sem alakult bennem. Csak pár ember hangoztatta, hogy de hülye vagy, hogy randizol meg stb, ha csak szimplán tetszik és nem első látásra szerelem.
2011. okt. 29. 14:57
 4/20 anonim ***** válasza:

EZ MEKKORA FASZSÁG....

figyelj az én volt páromnak akivel 5 évig voltam együtt az elején nem is tetszettem se semmi és rá két hónapra összejöttünk és 5 évig együtt voltunk

Ez mese hogy első látásra szerelem de az biztos hogy ritka és az sem biztos hogy az örökké tart

2011. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az a tapasztalatom és így a véleményem is, hogy az ember már az első találkozásnál érzi, hogy az illető több lesz neki egyszerű szimpátiánál meg tetszésnél. Ha nem fog meg valami a másikban első alkalommal, akkor később sem fog beindulni a kémia vagyis a szerelem. Voltam már úgy sok sráccal, hogy szimpi, jófej volt és még még jól is nézett ki, szóval miért ne alapon összejöttem velük, ám a szerelem nem jött. Eddig talán kétszer volt olyan, hogy kimondottan szerelmes voltam, mindkét esetben amint megszólítottuk egymást, elégtem...
2011. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem eddig sosem jött elsőre, mindig eltelt egy-két hónap amíg elkezdtem érezni h b-sszus én szerelmes vagyok :D
2011. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én pl most 3 hónap után érzem úgy h szerelmes vagyok,eddig csak szerettem meg nagyon kedveltem.attól féltem h sosem alakul már ki ez az érzés bennem...
2011. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

nezegess rola kepeket, kepzeld el mesztelenul, sokat gondolj ra (es csak jot), meghogy ti mennyire osszeilletek nemigaz?? :)

probald ki es menni fog

2011. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Hát sör nélkül 1 év, sörrel 1 perc. Hatásos a módszer nem?
2011. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
5év
2011. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!