Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátom mindig másokkal foglalkozik, pedig 2 éve járunk. Miért?

Figyelt kérdés

pl


-jelzi nekem, hogy az utca túloldalán levő csajnak túl nagy a feneke

-vagy hú leejtett egy kiscsaj aprópénzt, tele várakozókkal a buszmegálló, de a barátom rohan segíteni felszedni (1 db! 50 ft-ost)

-gyógyszertárban azzal foglalkozik miért hunyorog az eladó (fiatal kiscsaj volt)hogy biztos fáradt szegény,

-minden zárt helyen (busz, lift, stb)kiszúr valami babát tologató anyukát és gügyög egy vadidegen nő babájához

-könyvtárban ahol elkérik az olvasójegyet, még onnan (10m) visszafordul a ruhatárosra

- ha leülünk egy parkban mellettünk másik padon csajok, folyamatosan feléjük fordulva ül egész végig, mintha velük lenne

-vonaton folyamatosan figyel egy alvó nőt

stb.


tehát mindig azzal van elfoglalva, melyik nő hol, mit csinál.


szóval mi lehet ennek az oka? mert eddigi volt barátaimtól soha nem tapasztaltam ilyeneket akárhova mentem velük.


2011. okt. 29. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
egyszerűen odafigyel a környezetre és te neked csak az tűnik fel h más nőkre figyel. vagy ez nem lehet?
2011. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egyszerűen ilyen alkat.Amúgy néhány eset amit leírtál nekem inkább a kedvesség jelének tűnik...


21/l

2011. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az elsőnek van igaza, viszont szerintem kicsit sok van a példákból. Bár én még nem jártam így, de azért egy idő után biztos szóvá tenném, vagy megkérdezném, hogy miért csinálja ezt.
2011. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ok, elfogadom, lehet figyelmes meg kedves - más nőkkel....


de tényleg azért vagyok pipa, mert tényleg a 600 milliomodik alkalom

tehát MINDIG azt érzem, hogy más is meg megint más is a figyelme tárgya

nem akarom kisajátítani vagy ilyesmi


csakhát az eddigi barátaim is udvarias srácok voltak, mégsem éreztem ezt, mint vele.

2011. okt. 29. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:

És a barátod mit mondott mikor megkérdezted erről?


21/l

2011. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

féltékenységet lát benne és zavarja, ha említem.


pl amikor kérdezte tőlem, hogy szegény gyógyszertáros fáradt, vagy mi lehet vele?

én annyit mondtam - biztos most ragasztotta fel a műszempilláit azért hunyorog (csak ugye már nem tudok kedvesen reagálni az ilyen érdeklődéseire)


és ahelyett, hogy poénra vette volna, még elkezdte szegény eladót védeni.


este meg a rtl-en egy csajról tőlem kérdezi, hogy ki ez a lány? akivel épp riport volt.


komolyan az agyamra megy.


azt sem tudom hogy beszéljem meg vele.

azt sem tudom mit mondjak miért zavar? mert az exek másmilyenek voltak? vagy hogy kérdezzek rá?

2011. okt. 29. 17:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mondd el neki, h úgy érzed nem emel ki téged a többi lány közül, baromira zavar h mért kell más csajokkal is olyan kedveskedőnek lennie mint veled. Mondd h legyen szíves visszafogni magát, mert ezzel teljesen az őrület és a kétségbeesés szélére küld. Ha tekintettel van más lányokra, akkor rád, a saját barátnőjére is tud azzal lenni.


Egyébként szerintem is puszta túlbuzgó figyelmességről van szó a részéről, bár az tuti h engem is nagyon kikészítene! Legyél kemény és határozott, fogalmazd meg a problémáid, add elő neki, persze csak udvariasan és "kérlek", "légy szíves", "úgy szeretném ha..." kifejezések használatában. :)


20/N

2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, kipróbálom

csak kicsit félek attól, hogy ezzel csökkennék a szemében, mert ezzel kissé olyan, hogy is mondjam: sajnálatra méltó leszek a szemében.

mintha a szegény kis csóró csaj szipogna valamin


nem tudom érted e amit ki akarok fejezni - a lényeg, hogy ez elég motiváció lenne neki arra, hogy változzon?


mert eddig ha bármit szépen kértem, azzal nem is foglalkozott, sőt pont az ellentéte jön ki belőle amit kérek. pl.

(egyik nap mielőtt megjött reggel kértem őt arra, hogy mostanában feszült leszek, kérem figyeljen oda, ne vitázzunk, legyen türelmesebb velem. és erre egész nap szekált engem velem hol ezért, hol azért)

2011. nov. 1. 14:58
 9/13 anonim válasza:
100%

A szituáció a következő, a barátod vagy azért csinálja ezt veled, mert

- néha folytogatónak érzi a jelenlétedet

- túl sok figyelmet követelsz tőle

- túl sok személyes kérdéssel bombázod

- mély beszélgetéseket kezdeményezel állandóan amikor vele vagy

- unja hogy állandóan rád kell figyelnie


VAGY

- egy kicsit tesztel és kíváncsi a reakcióidra, önbizalmadra, ötletességedre egy ilyen szituációban és hagyja, hogy még részt is vegyél ebben a játékban te is elkezdj figyelni arra amit épp mutat, na ilyenkor fogod magad igazán hülyén érezni és ő jót szórakozik rajta, ha pedig már kiborulsz majd ő megvígasztal és ennek variációi


Úgy veszem le, hogy téged ez nem kicsit idegesít, de a nagyon vicces az egészben, hogy ez neki is rosszul esne, ha te csinálnád, ő valószínűleg a baj elébe mehet, hogy neki ezt sose kelljen megtapasztalnia... ugyanis azoktól, akikre figyel, hálás tekinteteket, vagy bármi nemű +/- reakciót, mindenesetre FIGYELMET kap, ráadásul ilyenkor te is rá figyelsz.


Mivel valószínűleg te nem szoktál ilyeneket játszmázni ezért 1000%, hogy őt felkészületlenül érné egy hasonló hozzáállás (vagy egyből elhallgatna és befejezné az egészet, vagy vissza akarná szerezni a figyelmedet)


Amit tehetsz ilyenkor, ha a párod egy ilyen független, flörtölős szellem:

- semmiképpen ne 'láncold' magadhoz kérdéssel, odabújással

- soha ne kezdj el azzal foglalkozni te is, amivel ő

- ha észreveszed a szitut de nem tudod lereagálni, inkább hallgass

- küzd le belül a sértődöttséged és az összes rossz érzésed, akár úgy, hogy képzeld el, hogy te is ugyanezt megcsinálod vele, a lényeg hogy egyensúlyba kerülj és visszaszerezd az önbizalmadat

- ne kezd el oltani emiatt sem őt magát (drágám köszi hogy figyelsz), sem azt, akire/amire figyel (kit érdekel az a nő), mert egyből megszimatolja, hogy önbizalomhiányból mondod

- egy nagyon kellemes reakció részedről lehet egy megértő-bátorító mosoly, vagy eközben babrálhatsz valamiddel (a telefonoddal)

- ha már bátrabb vagy, szellemeskedhetsz

2013. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi a kimerítő válaszod

már ott tartunk, hogy társaságban ha vagyunk engem levegőként kezel

de úgy is viselkedem vele - felvettem a megfigyelő álláspontot. csináljon amit akar, nem szólok egy szót sem semmiért. beleuntam. majd lesz valami

2013. aug. 12. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!