Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem a párom?

Figyelt kérdés

Mostanába egyre inkább azt érzem, hogy nem törődik velem. Jobban szeret egyedül lenni, mint velem. Próbáltam vele ezeket megbeszélni, de nem lehet. Azt mondja nem változtak az érzései, csak most szeretne magára koncentrálni, hobbijának élni. Többet bulizni haverokka. Egyre több olyan programot akar, amitől a velem való közös programok háttérbe szorulnak.

Arra gondoltam, hogy szakítani akar és így próbál egyre inkább eltávolodni. Vagy hogy nemsokára 30 éves lesz, nagyon megviseli azt mondja vége a fiatalságának majdhogynem depressziós miatta.

De már nem tudom mit gondoljak? Csak azt tudom hogy én már alig várom hogy egy fárasztó hét után végre kettesben legyünk ehelyett ő nélkülem akar szórakozni menni.

Mit tegyek? Adjatok tanácsot.


2011. okt. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, elmondta, mi a kérdés? Mindig azt kelll csinálni, ami neked tetszik. Nem csoda, ha több szabadságot igényel, akaratosnak tűnsz.
2011. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elhinném neki amit mond, és egy kicsit hagynám, hadd tegye amit szeretne - nélkülem. Várd meg, hiányozni fogsz még neki:)
2011. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfiaknál ez teljesen természetes,hogy elvonulunk néha.

És valóban az érzései ettől ugyanúgy megmaradnak,uh nem kamuzik.

Ez a 30 lesz dolog miatt ki van borulva viszont tényleg gyerekes kicsit.

Ha egy hónapban 1x elmegy piázni a haverokkal abban semmi különös nincs.

Hobbi,edzés meg alap dolgok legalábbis nálam,nem kell külön rájuk koncentrálnom az életem része régen.

34/F

2011. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, miért ragaszkodsz egy olyan pasihoz, aki a háta közepére sem kíván. Ha szeretne, veled lenne. Minden más elfoglaltság jobb program - nem te vagy a fontos neki, hanem önmaga, a haverok, a hobbi.
2011. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
megcsal, de egy biztos háttér vagy neki, ezért nem akar szakítani
2011. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!