Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és van egy lány az osztályunkban aki nekem már több mint 1 éve tetszik. Jóban vagyunk de én szeretnék vele járni . Nem tudom hogy ő mit érez irántam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 17:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ami nagyon fontos, hogy ne siess el semmit. Beszélgessetek, barátkozzatok, és csak akkor kezd el a "komolyabb" részét amikor mind a kettőtöknek jó egymásra a benyomása. Sok sikert ;)
2013. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És a kedves kérdező miért nem ír vissza? //off// Sorry man :D
2013. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ryuqe787

kedves kérdező miért nem ír vissza?


Azért mert úgy látszik nem mindenki ér rá annyira mint te. A kérdést én írtam de hogyha egy kicsit is gondolkoznál vagy csak kinyitnád a szemed látható hogy saját kérdés vagy másé illetve megnézheted a saját kérdéseid mappájába is mielőtt nekiállsz okoskodni .... (off)

2013. jún. 13. 21:26
 14/18 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba?
2013. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kedves 13 éves kérdezőnek sikerült megoldania az ügyet?
2013. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem osztálytárssal nem jó összejönni.. Mert ha szakítotok akkor mindennap látni fogod, találkozni fogsz vele..és szerintem az nem valami jó... Amúgy meg ha tényleg szereted, akkor menj oda hozzá, mondd meg neki, és majd lesz ami lesz. Én még rosszabb esetbe vagyok, mert 1 olyan fiú tetszik, aki 2 évvel jár felettem, és valószínüleg azt sem tudja hogy létezem...

Sok sikert!

2016. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Rebeka Mák válasza:
Ne a barátnőivel szervezkedj a "háta mögött"!!!!!
2017. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19 évesen menj el egy luvnyához és hagyd azt a csajt.
2018. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!