Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK, LÁNYOK! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, LÁNYOK! Szerintetek elcsesztem, vagy még próbálkozhatunk? Mivel?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek tetszik egy srác a suliból, aki felettünk jár eggyel, most kilencedikes. Végre rávettem a barátnőmet, hogy menjen oda, és nyugodtan kezdjen el beszélgetni vele. Mivel nem merte leszólítani, én tettem meg, és gondoltuk, majd a barátnőm beleszól a beszélgetésbe. De nem sikerült...

ÉN: -Szia, bocsi, nem te neked van bandád az xy-al?

A SRÁC: - De, nekem. Honnan tudod?

ÉN: - Olvastam a facebookon.

És itt jött volna a barátnőm, csak nem mondta, ezért kénytelen voltam én mondani:

- Felléptetek már valahol?

SRÁC: Nem, sajnos nem.

És akkor itt be is fejeztük a dolgot, mert nem akartam, hogy azt higgye a fiú, hogy a zenéje csak engem érdekel, de szerintem így is azt gondolja. Tehet még a barátnőm valamit, vagy hagyjuk az egészet? :(


2011. okt. 29. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Már megint ugyanez a kérdés??
2011. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!