Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Értékelitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Értékelitek, ha egy lány bájos és aranyos? Vagy csak a szexi csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kinek mit jelent a bájos? Mert én sokszor úgy érzem, hogy azért mondja a barátom, hogy bájos vagyok, mert szép egyértelműen nem vagyok. Szexi meg végképp nem.
2010. máj. 3. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Értékeljük.
2010. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp pozitív ha egy lánynak azt mondom, hogy bájos és aranyos, van benne egy kis plusz^^
2010. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nektek nem azt jelenti, hogy inkább kislányos, mind nőies?

Mert nekem néha olyan érzésem van, hogy a bájos inkább olyan haverféle meg biztos pont, de vágyni a szexi nőre szoktak a pasik.

2010. máj. 3. 10:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Hosszútávon mindenképp a báj, a kedvesség és a figyelmesség/"aranyosság" az, ami fontos. Persze legelőször a szexisége vonzza be a férfi tekintetét, de önmagában nem elég.
2010. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én a bájos és aranyos lánykákat tartom szexynek úgyhogy megesszük a kecskét is meg a káposztát is
2010. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a báj azt jelenti, amit írtam: kedvesség és a figyelmesség/"aranyosság"... Nem a kislányosság jut róla az eszembe, hanem, hogy a személyiségével bűvölt el. A külső sokat jelent az elején de egy hosszú távú kapcsolatban már nem az lesz a legfontosabb, hogy hogy néz ki a nő, hanem velem milyen, együtt hogy érezzük magunkat és ezek a belső tulajdonságokon múlnak.
2010. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a bájos kifejezést használhatják nőies hölgyekre is, akik amúgy közéletben kedvesen mosolyognak.


(persze aztán este átmehetnek valami másba, de ez már más tészta)

2010. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy szép lány lehet bájos és aranyos,de egy helyes lány az áltba nem szép:)
2010. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondják, hogy aranyos vagyok, és már annyit mondták, hogy kezdek az ellenkezőjébe átcsapni. Külsőre még mindig aranyos vagyok, de a viselkedésem inkább egy punk-éra emlékeztet. XD Mondjuk az tény, hogy szeretem látni a megbotránkozást az arcokon. :P
2010. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért mondja, mert szeret. És igen főleg!!! ezt értékeljük.
2010. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!