Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha a barátnőm gyekran egy másik pasiról áradozik, hogy milyen okos, művelt és jófej?

Figyelt kérdés
Mikor előkerül egy bizonyos téma, mindig eszébe jut, annyira idegesit. Az érzem ilyenkor, hogy tetszik neki a pasi és én egy senki vagyok, nem is szeret. Miért csinálják ezt a nők, hogy egy másik pasiról ömlengenek mikor ott van valaki, aki szereti őket? Ha az a valaki jobb, akkor miért nem vele vannak?
2011. okt. 30. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

de miket mond róla?

pl. de jóképű, olyan izmos, okos, erős, férfias, de jó lenne megfogni a facát.


ilyeneket szokott mondani? ha igen...menekülj attól a nőtől.

2011. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy csak azért vannak azzal, aki szereti őket, mert őt sikerült megkaparintaniuk. És azért beszél folyton a másikról, mert nem lehet az övé, de szeretné.
2011. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki a problémádat, ezt amit itt is leírtál , de ne veszekedj, ne fennhangon és ne kioktatóan mondd, csak beszélj vele, ha normálisan reagál szépen beszéljétek meg, ha hőzöng stb.. akkor hagyjad.
2011. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mentifantezsvér ***** válasza:

nevedd komolyan :D nekem is van egy pasi ismerősöm aki egyfolytába eszbe jut valamiről és akk mondom h haj mert dejüfej meg minden..de akkor sincs sehol hozzá *-* <3

szoval ez ne zavarjon meg :D bármilyen is veled van nem vele..és ez nem véletlen ;)

2011. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Macskajós ***** válasza:
Ha nem egyértelműen szexuális célzatú, akkor éreztetni akarja, hogy nélküled is van élet, küzdj meg érte mindig, rossz módon így akarja lendületben tartani a kapcsolatot. Ha egyértelműen tartalmaz szexuális utalásokat, akkor a csaj nem tisztel Téged és hadd ne mondjam még mivel illetném.
2011. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt nem mondja, h jól is néz ki, akkor valszeg nem. Az okosság, műveltség, jófejség nem számítanak a nőknek, legfeljebb barátságnál.
2011. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális,h amikor téged szeret,előtted áradozzon valakiről.Lehet arra akar utalni,hogy te lehetnél vele kedvesebb stb. mint ahogy az a másik.
2011. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Saját tapasztalatból mondom, ha a Nő áradozik egy másik férfiról, akkor hozzá húz a szíve. Nekem is volt barátom, és mindig olyan jól esett róla beszélni a barátomnak... (Most lehet, hogy köcsögnek tartotok, hajrá. Vonzódtam nagyon ahhoz a Másikhoz, de nem lehetett az enyém. Aki az enyém lehetett akkor, az a barátom volt. Őt is szerettem, de nem szerelemmel, így nem hagytam el, mert jó volt még vele. A szívem viszont nagyon húzott a Másik felé... :)
2011. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Őt is szerettem, de nem szerelemmel, így nem hagytam el, mert jó volt még vele."


Szóval önző dög voltál, aki nem törődött a másikkal, hogy kihasználod, csak neked legyen jó. Ilyen volt ez az exbarátnőm is. :)

2011. okt. 31. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!