Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum és a barátnőm összeveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum és a barátnőm összevesztek. Erre szakított velem:S mert én anyám mellett álltam ki:S mit tegyek?

Figyelt kérdés
az ürügy egy félreértelmezett beszélgetés volt. nem kell mondanom, a barátnőm félreértelmezte...:S
2009. ápr. 28. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
picit részletezhetnéd....
2009. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

anyum dicsérte valami miatt. de csak azt vette ki, h bántani akarja.

választás elé álitott.

és én anyum mellett döntöttem.

erre mondta...h akkor legyek vele boldog....stb...elérte amit akart....stb....S

kicsit gyagya a csaj, de leg az enyém:$

kommentek?:$

2009. ápr. 28. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

"kicsit gyagya"

Nézd, nekem inkább egy hisztis πcsának tűnik, aki talált egy ürügyet, hogy nyafoghasson. Jobb ha keresel egy normális lányt...persze lehet, hogy tévedek, de ezek alapján... :D

2009. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy vmi konkrét így nehéz tanácsot adni
2009. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
hagyd a f@szba! erőszakos hisztis pics@! lehet hogy a tiéd, de találsz még 100 különbet is! Anya csak egy van! pattogós kis k**rvák meg vannak vagy százan!
2009. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha emiatt képes volt így összeveszni, akkor hagyd ott!

Vagy szerinted az a normális, ha hazudsz a szerelmed érdekében egy nem túl fontos (főleg nem életbevágó) ügyben?

2009. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, hány éves vagy amúgy?

Szerintem a barátnőd egy hisztis p.icsa és hagynod kéne, mert:

- mindent félreért, pedig ezt nem tudom hogy lehet félreérteni

- választás elé állít, holott tudhatná, hogy anyukáddal nem fogod megszakítani a kapcsolatot egyetlen kis rib.i miatt sem

- egy idióta.


Találsz nála jobbat is szerintem. De lehet csak rossz napja volt ha nagyon szereted próbálj vele beszélni. De én nem szarakodnék már vele, megmondom őszintén.

2009. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
92%

HEló!

Nállunk is volt ilyen helyzet. De én úgy vagyok vele h édesanyám csak egy van és neki sokat köszönhetek. Barátnőt találok másikat is és ha már ezen megbukott a kapcsolatod akkor kár is rajta vesződni. Talán soha nem is fogja elfogadni anyukádat ez a lány és h egy jó kapcsolatod legyen az elengedhetetlen h a családdal is jó viszonyban legyen a párod. Fel a fejjel. Lesz más hidd el.

2009. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!