Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan fiúval aki alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemvagyok valami magas: 168 cm. Volt már barátnőm, és mondták már, hogy helyes vagyok. De a legtöbb lány csak ugy átnéz felettem, és igazából nem találok más okot magamban amiért ne jönnék be a csajoknak. 16/F
2011. szept. 2. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
és te járnál olyan lánnyal aki simán lenyalja a fejedről a fagyit?
2011. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pedig nem sokkal magasabb nálad egy átlag lány, és én sem vagyok szekrény. 180 centi vagyok, +12 centi hozzád képest nem túl sok. Ezek megint külsőségek, majd lesz olyan lány, akit nem érdekli, hogy milyen magas vagy. De ha téged zavar, akkor keres olyan magas lányt, mint te. :)
2011. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy járnék nálam alacsonyabb fiúval.. De sosem tudhatjuk kibe szeretünk bele, de eddig még nem volt alacsonyabb fiúm.

Bár én csak 160cm vagyok..:D

16 éves vagy még sokat fogsz nőni!

20/L

2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem.. mert nekem az, hogy nálam alacsonyabb egy fiú az a kisfiússágot szimbolizálja, és nem kisfiúval szeretnék járni hanem férfivel, "nagyfiúval"..és az hogy magasabb nálam az pedig biztonságot, erőt sugároz.. szóval én olyan 178-180, vagy annál magasabbra gondoltam, mert 177 vagyok.:)
2011. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj jaj, jaj jaj. Micsoda vélemények. :) Lekisfiúzni valakit a magassága miatt, közben lehet több férfiasság van benne, mint a 200 centis oszlopban. :) Ez megint nem más, mint külső alapján ítélkezni. Na nem baj, elfogadjuk, hogy van ilyen is.
2011. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
én sem járnék alacsonyabb fiúval SOHA.én 168 centi vagyok és volt egy fiú aki tetszett és én is bejöttem neki a probléma az volt csak hogy alacsonyabb volt nálam és ezért inkább kerestem magamnak valaki mást..szerintem te csak magadnál alacsonyabb csajokat nézegess :)
2011. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem járnék alacsonyabb fiúval, de te 10 centivel vagy magasabb nálam, így szerintem érthető. Egy veled egymagas sráccal már simán járnék...
2011. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked szeretettel a Lovely Complex című animét :D
2011. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
a szerelmet nem centikben mérik...:)
2011. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán, max ha egyébként tényleg nagyon tetszik. De te azért magasabb vagy mint az átlag lányok, és még nőni is fogsz, szóval ne parázz.
2011. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!