Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 180 cm körüli vagy annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 cm körüli vagy annál magasabb LÁNYOK, járnátok egy nálatok alacsonyabb fiúval vagy ez felejtős és eszembe se jusson ilyen baromság?

Figyelt kérdés

Én 172 centi vagyok és 24 éves, szóval nem valószínű, hogy sokat nőnék még. Belsőt meg hasonlókat most ne elemezzük, csak a magasság a lényeg. El tudnátok-e magatokat képzelni egy alacsonyabb pasi oldalán (akit ugye szerettek)?


Nem barátnőt keresek, ez csak egy reprezentatív magán jellegű felmérés.


2011. okt. 31. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok lány, de ilyen baromsággal ne foglalkozz :D B@sszus hány olyan párt ismerek, ahol a csaj magasabb volt... :D Kicsit fura az tény, de annyi mindenen tudsz agyalni, hogy ezt még a gyökerénél folytsd el :D


21F

2011. nov. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem! a fiú legyen magasabb vagy egy magasak legyünk :DD
2011. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Én ugyan nem vagyok lány, de ilyen baromsággal ne foglalkozz :D B@sszus hány olyan párt ismerek, ahol a csaj magasabb volt... :D Kicsit fura az tény, de annyi mindenen tudsz agyalni, hogy ezt még a gyökerénél folytsd el :D"


Kb mint, ha shanana mondta volna. :)

2011. nov. 3. 15:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 172 cm vagyok, a barátom meg 160 :) de nagyon szeretem, kimondhatatlanul, sohasem szakítanék vele, nagyon szeretem :) a magasság az én esetemben szval nem számít :)))
2011. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 182 vagyok, barátom meg 178. az még belefér. Magassarkút persze mellőzöm.:)
2012. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
160 cm magas és 50 kilós férfi vagyok, 195 cm magas nővel is szeretkeztem már. Igaz, ő tepert le engem.
2014. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!