Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó barátok vagyunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó barátok vagyunk egy fiúval, de azt hiszem többet érzek egy ideje a barátságnál. Van éles határvonal szerelem és barátság között?

Figyelt kérdés
lány vagyok és minden nap találkozunk és sokat beszélgetünk, de a baráti társaságra lehet, hogy rossz hatással lenne ha összejönnénk. Ő teljesen összezavar, nem tudom szeret-e úgy. Csak úgy nem merem a szemébe mondani hogy szeretem. SEGÍTSETEK, kérlek!
2011. jan. 8. 19:43
 1/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
78%

Érzed ,hogy szeret?

Mert a reakcióiból le tudnád szűrni....na meg ha apró lépéseket, utalásokat tennél neki arra ,hogy te többet akarsz, akkor megtudhatnád:)

Barátságból könnyen lehet szerelem,szóval ne add fel.

2011. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először is nem tudom h szeret-e, mert nagyon érdeklődő, jókat beszélgetünk, de néha mond olyanokat egy másik lányra, h milyen jófej. Akkor most ő tetszik neki? Másrészt, légy szíves, fejtsd ki bővebben, mi lehet apróbb lépés és utalás, aminek a jeleiből nem értem félre, mit is akar, de ha nem akarná a kapcsolatot, akkor se legyen baj! Köszi, és ha úgy jobb neked, akkor írhatsz privibe.
2011. jan. 8. 20:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Az jelnek számít h gyakran mikor elvileg társasággal sétálunk, akkor előrébb vagy hátrébb megyünk és kettesben beszélgetünk? Gyakran ő szólít meg, szóval ez a kettes dolog neki is tetszik, de lehet h csak elege van már a nyüzsiből? Sajnos, ezek a beszélgetések olyan hétköznapi dolgokról szólnak, h nem is kerülhet szóba a kapcsolatunk és sokszor ha még külön is sétálunk, a többiek olyan közel vannak, hogy nem is akarnék erről beszélni. Tudom h kedvel, de vajon szeret is?
2011. jan. 10. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Én ebben a helyzetben voltam. Megismerkedtem egy lánnyal, akivel nagyon jó barátok lettünk. Nem is "nagyon jó", hanem tulajdonképpen egyetlen barát voltunk a másiknak, és éjt nappallá téve beszélgettünk meg stb... egyszerűen megváltozottt az életünk. :)

Aztán én egyszer csak elkezdtem rá úgy gondolni, hogy milyen lenne megcsókolni, fogni a kezét stb... és ez így ment, nem tudtam mit érzek. 1 hónap kellett, mire el tudtam rendezni magamban, hogy ez szerelem. Viszont egyáltalán nem olyan éles az a határvonal. Ha belegondolsz, a szerelem sajnos idővel elmúlik, de a barátság ami = megértés, összhang, szeretet, tisztelet stb az jó esetben soha. Így szerintem sokkal erősebb egy párkapcsolat (ha barátságból alakul ki). A fiú meg lehet olyan helyzetben van mint Te, nem tudja hogy reagálnál és nem meri elmondani. A másik csajt azért is nevezhette jófejnek, hogy figyelje a reakciódat (féltékeny vagy-e) meg ilyenek...

Ja, amúgy mi szakítottunk pár hónap után, és maradtunk barátok, de nem emiatt lett vége, úgyhogy nyugi. :)

19F

2011. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is ugyan ilyen helyzetben voltam mint te.. Nem tudtam eldönteni hogy akar e valamit a srác.. Rengeteget beszélgettünk legjobb barátok lettünk már beszéltünk arról is hogy lehetne e köztünk valamit de ő nem akarta a kor miatt mert ő 22 én 15 és egyszer elcsatant köztünk egy csók utána még többet csókolóztunk (ez még nyáron volt) most meg már egy hónapja együtt vagyunk.:) Ne félj megkérdezni tőle a dolgot.. ha személyesen nem megy akkor msn vagy sms.. nem szaabad félni.. ha ő nem lép neked kell legalább hogy tisztába legyél az érzéseivel vagy a véleményével..
2011. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
nálam is pont ez a helyzet. a legjobb barátja vagyunk egymásnak az osztályban (mivel osztálytársak vagyunk). tök félreérthető. sokszor rámnéz, mosolyog. szokta kérdezgetni h van e barátom meg ilyenek. szóval én sem tudom mi a helyzet.
2011. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!