Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik férfi és nő között barátság? A páromnak van egy fogadott "huga", azt mondta csak barátok beszélgetnek de nem mondja el amikor megnézem a telefonját ott van hogy beszélt vele! Azt mondta nem akar tőle semmit baráti szinten szereti!

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 01:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézd. Az lehet, hogy az egyik akar vmit, de a másik nem. Tehát mondjuk a srác 10-es a csaj 6. Akkor nem lesz sex:) Amúgy ritka, de létezik:)
2011. jan. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt a párom telefonjába a csajról kép és amikor én ezen kiakadtam azt monda azért voltak mert a haverjával akarja összehozni és neki akarja megmutatni!Így derült ki hogy van az a "huga"!Néha ott dolgozik ahol a csaj de majdnem napi szintan szoktam látni a telefonjában hogy hívta!!
2011. jan. 8. 01:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Hány éves? Ha szereti, stb akkor úgy is kiköveteli majd a csaj h csak ő legyen!!! Tehát kiderül. Inkább próbáld megnézni facebookon is van-e a csaj. Ismerős-e? Ha igen akkor kérdés ha párod kiírta-e h VELED VAN párba.
2011. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ma 01:43!

Mi van, Túl jó Nö a csajomat nézted Te is??:D:D


Amúgy kedves kérdezö!

Igen is létezik férfi-nö barátság.

Az Én legjobb barátom is egy Nö és ugyanúgy ahogy titkaink nincsenek, hátsó gondolatok sincsenek.

Szeretjük egymást, mint barátok, söt van hogy egy ágyban alszunk, de soha nem történt semmi és nem is fog.

2011. jan. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem rengeteg lány barátom van, és egyiktől sem akarok semmit.
2011. jan. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom fiú. Imádom, jó pasinak tartom, és ő is ugyanígy van velem. De valahogy nincs meg az a plusz szikra, amitől kapcsolat lehet a dologból.

Szerintem ha a párod nem viselkedik gyanúsan, eleget foglalkozik veled, nem hanyagol el miatta, akkor ne aggódj.

2011. jan. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy létezik!az én barátomnak (27) neki is van ahogy ő is nevezi 1 fogadott "húga"(19),folyton együtt lógnak,csavarognak,vesz neki ezt-azt!tele van a telója a lány képével,még skypon is együtt vannak kinnt!ugye mi távkapcsolatban élünk,engem is eléggé zavar ez a dolog,h sokszor vele van és akármikor lehet valami köztük,vagy már volt is!én is rákérdeztem h volt-e már köztük valami,azt mondta hogy nem,mert hogy a csajnak nem olyan a felfogása és a gondolkozás módja ami neki bejönne,de én úgy gondolom emiatt még a vágy lehet nagy úr!épp tegnap kérdeztem tőle h mikor jön hozzám,és mondta h febr.valahányadikán megy a csajszi szalagavatójára,nem szóltam semmit,nem játszom a házisárkányt,és inkább nem tulajdonítottam neki jelentőséget!szóval én csak reménykedem h tényleg igazat mond,és nincs semmi köztük!de azért nyitott szemmel kell járnod!!nézz utána a leányzónak,nem kell hogy a pasid tudjon róla!!
2011. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, tudod, nem minden férfi akar megdugni minden egyes nőt.
2011. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs! Úgyhogy tartsd nyitva a szemed!!!! Tapasztalatból beszélek.
2011. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a fiú-lány barátságban!Mert én szerintem az egyik mindig többet akar mint barátásg!Persze ha nem leszbi vagy homokos az egyik,mert akkor lehet barátáság.De olyan embereknél akik nem a saját nemükhöz vonzodnak,szerintem nem létezik.Én is tapasztalatból mondom,én úgy közelitettem a lány felé mint barát,de mégsem tudtam úgy kezelni mert sokszor megkivántam és tudat alatt,legszívesebben lefeküdtem volna vele.Lehet ő is,de ne mertem probálkozni!De a kérdésre a válasz:szerintem nem létezik!
2011. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!