Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire gondolt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondolt a lány?

Figyelt kérdés

már 8 éve ismerem a lányt,mert áltanánosban az osztálytársam volt,nem voltunk olyan jóban ,köszöntünk egymásnak ,és annyi.

most ő kolégiumos ,és csak hétvégén jár haza, én szerelmes lettem belé ,és szerintem ő is belém, sokszor beszélünk faceén ,és megkérdezte ,h tetszik -e nekem vki ,én mondtam,h igen,ő tetsziik ,és erre mosolygott ,utána meg kérdeztem ,h én tetszek-e neki egy kicsit,és azt irta,h igen .utána hétvégente találkozgattunk ,jol elvoltunk :D

pár ét eltelt,és azt kérdezte,h szerelmes-e vagyok, modtam,h igen ,ő is zat mondta ,h szerelmes, kérdeztem ,h kibe, mire ő , valakibe, és utána irta,h na jó ,gondolod,evvel szeintem rám célzott,

kövi héten elhivtam sétálni,el is jött, és amikor hazakisértem megöleltük egymást ,és mondtam neki ,h szeretem, egy kicsit mosolygott, meg meg is lepődött, másnak megkérdeztem ,h lehet-e valami köztünk ,azt mondta ,h barátként kedvel meg szeret, de szerelemből egyenlőre nem szeret,


szerintetek várjak? vagy beszéljek vele?


bocsi a hibákért,siettem


köszönöm a válaszokat


2011. nov. 1. 16:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ÉS kb. mennyi idő mulva érdemes rátérni a támára?
2011. nov. 1. 16:54
 12/18 anonim ***** válasza:
16.28 vagyok. Szerintem nem baj az, ha folyamatosan érezteted vele, hogy te nem csak a barátja szeretnél lenni. Ha ő ezzel tisztában van és érzi hogy te kellesz neki, akkor előbb utóbb lépni fog ő... Ha nem, akkor amint elvesztetted a türelmedet rákérdezhetsz, hogy egyáltalán lát-e esélyt arra hogy több legyen avagy sem.
2011. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Éreztetni lehet, öleléssel, érintéssel, csak ne beszéljen mindig az érzéseiről mert ezzel lehet elriasztja, főleg mert lehet hogy a lányban is hasonló érzelmek vannak csak nehezebben nyílik ki vagy nehezebben kezd bele kapcsolatba mert valami miatt ami a múltban volt bizalmatlan vagy csak alapból nem olyan megnyílós. Találkozzatok, ha engedi, öleld át, fogd meg a kezét stb.

(Az a válaszoló vagyok, aki írta hogy ilyesmi a szitum nekem is.)

2011. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az jó ötlet,h bocsánatot kérek tőle,h így lerohantam?
2011. nov. 1. 18:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson! Azzal csak zavarba hozod és mindkettőtöknek kínos. Felejtsd el amiket mondtál eddig és változtass.
2011. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
min változtasssak?
2011. nov. 1. 19:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne kérdezgesd meg ne vallj szerelmet. Legyél vele kedves, öleld meg ha a helyzet engedi, a puszi legyen közel a szájához (de ne csókold meg "erőszakkal") stb.
2011. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ÉS amikor köszök,akkor 2 puszival?
2011. nov. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!