Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik férfit választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanád?

Figyelt kérdés

Az egyik egy nagyon helyes, sármos férfi, tökéletes testtel, elegáns ruhákban és habár nem mondanám, hogy bunkó, de nem annyira előzékeny, figyelmes típus. Nem egy tipikus családapa, sokat foglalkozik a külsejével, ettől függetlenül jól el lehet vele beszélgetni és hülyéskedni.


Vagy a másik férfi, aki nem igazán helyes (arcra), a teste mondjuk neki is kidolgozott. Igényes, de egyszerű ruhákban jár. Határozott, ambiciózus, ugyanakkor a tenyerén hordozza a barátnőjét, gyengéd és bármit megtenne érte. Nagyon hűséges.


2011. nov. 1. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Az elsőt,ha jó nagyhangú és van humora is.

Persze azért órákig ne dekkoljon a tükör előtt.

2011. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Semmiképp nem választanám az elsőt, soha nem te leszel neki a fő a külsőségekre megy, nem is értem min gondolkozol. Szerintem viccnek írtad ki a kérdést hogy ilyen hülye válaszokat kapj mint az első írt.
2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy a 2. is humoros, de az első tényleg nagyobb szájú, a másik csöndesebb társaságban.
2011. nov. 1. 18:40
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Ja mert ha valakinek a véleménye nem egyezik a tiéddel, az már baromság?

Szerintem meg olyanok válaszára nincs szükség, akik csak a saját maguk alkotta nézeteket képesek elfogadni és még be is szólnak másoknak.

2011. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen második. Kit érdekel a szép arc, ha nem alkalmas hosszútávra férjnek/apának? Amúgy is kiráz a hideg azoktól a férfiaktól, akik ennyire hiúak.
2011. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen mert aki az elsőt választja az megy a pénzére meg a cuccokra, mert hogy rendes családot ilyennel nem feltétlen fog kialakítani, és mivel írja hogy nem is figyel rá és még apa típus sem így az ilyet az csak egy ugyanilyen ember választ magának, és tapasztalatból írom mivel a társaságom nagy része ilyen férfi és mind elváltak mert 50 évesen a 20 éves pipike külseje jobb volt mint a párjáé 2 gyerek után. A másodikkal is lehet így járni de kisebb a valószínűsége, csak azt nem értem hogy a kedves kérdező egyértelmű érveket hozott fel hogy könnyű legyen a döntés. Ha nő a kérdező akkor azt ajánlom egyiket se válassza az elsőt csak akkor ha tárgy akad lenni a másodikat meg azért ne mert ha külső alapján ítéli meg és itt várja a válaszokat hogy kit válasszon akkor az régen rossz és nem érdemli meg az a férfi őt.
2011. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező ez tőled is függ.

Szóval ha szeretnél családot, akkor a második nyerőbb.

Viszont én nem akarok,a romantikától a hideg ráz, az önálló szabad lelkű férfiakat szeretem, nekem ezért sokkal vonzóbb az első típus.

Szóval ha meg inkább rám hasonlítasz, akkor az elsőt válaszd :)

2011. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

71%-os, engem nem izgat a külseje, családot pedig mint mondtam nem akarok.

A pénze senkinek nem kell, azért tanulok és dolgozok, hogy legyen sajátom, erre sem vagyok rászorulva.

A világ nem fekete és fehér..

2011. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2.
2011. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem fekete és fehér de ez a 2 típusú férfi nem is épp szürke...
2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!