Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfiak, szóba állnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiak, szóba állnátok prákapcsolati céllal egy 24 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Többször hozta már úgy az élet, hogy inkább ezzel a korosztállyal tudtam ismerkedni.


Akárhogyan is nézem, egy 24 éves lány még nem ott tart, ahol egy 29-30 éves nő. Sokszor még alakulóban van a világnézete és az identitása is, és csak az első tapasztalatit szerzi a munka világában. Szexuális téren is jóval kevesebb tapasztalata van.


Gondot jelent mindez? 30 év körüliek, mennyi életkorban az alsó határ, ameddig még szóba jöhet nálatok egy lány párkapcsolati céllal?


2011. nov. 1. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
33 vagyok, barátnőm 26, két éve vagyunk együtt. Szerintem legyen túl az egyetemen, az az alsó határ. A felsőoktatásban tengődők nem a világban élnek, nincsenek jelen a valóságban, a világról alkotott képük irracionális, a munka világa józanítja ki őket.
2011. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Gergo_30F ***** válasza:
@#11: igen, ezt én is írni akartam.
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

22 éves lány vagyok, egy 30 éves férfié a szívem.


Badarság az, hogy egy egyetemista nem látja a világot. 22 évesen éltem külföldön, önállóan mentem, dolgoztam. Ott éltem hosszú hónapokig. Majd levelezős egyetemista lettem, mellette dolgozom. Akkor gyerekes a felfogásom, csak azért , mert 22 éves egyetemista vagyok?


Olyan párra vágyom, akivel családot tudok majd alapítani, és bizony 18 évesen is így vélekedtem.



22/L

2011. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12 év korkülönbség va köztünk, én harmincas éveim elején...az a gyakoribb sajnos, hogy a mai lányok nagyrésze felfogásban eléggé zokni, de vannaki kivételek.
2011. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
D
2011. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nyári munkákat végeztél már a való élethez képest még elég gyenge... Azt mondom, legyen túl az iskolákon, dolgozzon, ha mindkét félnek egyezik az ízlése, véleménye akkor hajrá...
2015. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ideális felállás az ha a nő pár évvel fiatalabb, mint a férfi. A harmincas férfiak általában a huszonéves nőket szeretik. Az idősebb férfiak már kereshetik a fiatalabb nők társaságát is, talán így még férfiasnak érzik magukat, vagy hozzáfiatalodnak a lányhoz (általában nem működik a dolog, ha túl fiatal a lány, mert teljesen másképp gondolkoznak, élnek, a negyvenes férfin azért látszik már a kor is. És a hölgy előbb utóbb lép egy fiatalabb férfi miatt. És ugyan ez igaz lehet fordítva is, bár az a kevesebb. A 30 körüli vagy a feletti nők ÁLTALÁBAN már a biztonságot keresik, nem pasizni akarnak. A fiatalabb 20-as évek vagy az előtti lányok még általában nem. Vagy azért keresnek kifejezetten idősebb férfit, mert nagyobb valószínűséggel már van egzisztenciája. Tehát a túl nagy korkülönbség nem jó ugyan, de fontosabb az, hogy mikor milyen korban van ez. 40 nő, 30 férfi...műűködhet, egyik sem gyerek már. 35-45-55 éves férfi 18-22 lány, nem sokáig. Persze mindig vannak kivételek.
2016. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!