Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívhatnám fel a suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel a suli menõ srácának figyelmét?

Figyelt kérdés

Mindketten 15 évesek, 9.-esek vagyunk, más osztályba járunk, csak a tesink közös, de akkor is a fiúk és a lányok külön vannak. vagyunk.

Tudom, hülyeség volt beleszeretni egy ilyen fiúba, akit mindenki kedvel, sokaknak tetszik, de nem tehetek róla, csak úgy megtörtént..... :) És most itt jön a kérdés, hogy hogy is hívjam fel rám a figyelmét? Most volt nemrég egy buli a giminkben, akkor egy kivágott ruhában, magassarkúbanpróbáltam feltũnni, de az nem én voltam, már megbántam. Amikor szembemegyünk a folyosón, mindig a földet bámulja, vagt kinéz az ablakon, bárhova néz, csak rám nem, szóval szerintem nem tetszem neki. Akkor felejtsem el? Én átlagos lány vagyok, inkább visszahúzódó. 15/L


2011. nov. 2. 06:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

*ne nymulj ra feltunoen

*köszönj neki

2011. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki es tudja h bejosz neki (talan eszrevette h sokat nezed) ezt csak abbol gondolom h ha a folyoson megyek nem bamulom latvanyosan a foldet v az ablakot h meg veletlenul se nezzek senki szemebe. Inkabb nezz korul jobban vannak meg ott masok is. Esetleg sulin kivul meg jobb.
2011. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!