Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak! Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Már 3 éve nagyon tetszik egy pasi.Sehogy se bírtam elfelejteni, pedig már barátom is volt, csak szakítottunk nemrég. Azzal a fiúval teljesen összhangban vagyunk, mindenről beszélgetünk, és egy a hobbink is.Úgy érzem, hogy nagyon jól meg lennénk együtt, és most úgy néz ki hogy nagyon nagy esély van arra, hogy összejövünk, mert egy csomó jelet ad. De én most kicsit el vagyok bizonytalanodva, mert én igényes vagyok magammal szemben, próbálok jól öltözködni, ő viszont a rapper stílust követi.Ez engem zavar.Most lehet, hogy egy kis felületes csajnak gondoltok, de próbáljatok megérteni...Főleg véleményekre, és tanácsokra vagyok kíváncsi. :)
2011. nov. 2. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy elfogadod ugy ahogy van...vagy hagyd had járjon a maga utján
2011. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolatban gyártasz forgatókönyveket ,,Úgy érzem, hogy nagyon jól meg lennénk együtt" - ez most mi? Sehol semmi de már magváltoztatnád...hát tedd amit jónak látsz. Ja, ,,ez engem zavar"- az persze másodlagos, hogy erről ő mit gondolhat...egy kis egoizmust érzek a levegőben:)
2011. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem egoizmus, az, hogy valami zavar.Csak azt sem tudom, hogy ez az öltözködés engem zavarjon-e foglalkozzak-e vele.Mert belül azt érzem, hogy nem kéne, de sajnos néha túl sokat foglalkozok azzal, hogy mások mit gondolnak.


Azt meg azért írtam, hogy jól meg lennénk együtt, mert nagyon jól kijövünk egymással, és már mások is mondták hogy "Ti nagyon összeilletek."Az a baj, hogy velem még ilyen nem volt, hogy valakivel ennyire meg tudtam beszélni mindent, és hogy ennyire sokat tudnánk egyhuzamba beszélgetni mindenről. Próbáltam elfelejteni, de mindenkiben Őt keresem.Nem ment. Ha nem beszélünk hiányzik.

2011. nov. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!