Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantottam ma elegge a baratnomet. Adnatok legyszi tanacsokat valami szep bocsanatot kero SMS-re?

Figyelt kérdés
Legyszi, nagyon fontosssss
2008. dec. 11. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nekem egy veszekedés után ezt mondaná a pasim hogy "bocsánat és ezt komolyan is gondolom" akor mindent megbocsájtanék.
2008. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Irj szivbol. Annal szebb nincs. Amit valaki mas ir meg lehet ha szep, de ha te sajat szivedbol fogalmazol meg egyet lehet ha nagyobb sikerrel jarnal. Nem ismerem a baratnodet, de nekem jobban esne legalabbis.

Sok sikert, bekuljetek. :)

2008. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld meg személyesen, ne sms-be. Milyen dolog az? Sokkal jobban esik, ha szemtől szembe kérsz bocsánatot, és látja rajtad, hogy megbántad. Állj elé, és egy egyszerű "kérlek ne haragudj" mondattal el tudod intézni, persze csak akkor, ha szívből jön.
2008. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazat adok az elottem szolonak.Szemelyesen es szivbol :) akkor szerintem megbocsajt mindent :D
2008. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

háát nagyon elbaxsztál valamit ha ennyire segítségre szorulsz :)

azt tudom ajánlani keress google.-n egy pár szép bocsánatkérő verset,..

általában ezt szoktam írni,:


Ha rózsákkal álmodnál, tudd, azok a türelem virágai. Ha csókról álmodnál, érezd, azt én küldöm. Ha netán rólam álmodnál, tudd, te is az álmomban jártál.


Mióta megismertelek, azóta szeretlek, rabul ejtett ragyogása csillogó szemednek. Messze vagy tőlem, de nem vagyok árva, mert itt vagy velem, a szívembe zárva.


Sok sikert .

2008. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! : )

Hm... Ismertem egy fiút, aki 19 évesen nem fogta fel, hogy személyesen kellene megbeszélni a komolyabb dolgokat és ha megbántom a barátnőm MSN-en, akkor elé kellene állnom és bocsánatot kérni, őszintén, még akkor is, ha Ő poénnak gondolta, és úgy gondolta, hogy Én is poénkodok.

A lényeg, állj elé, egy szívből szóló, " kérlek ne haragudj " mondattal és egy öleléssel simán el lehet intézni... : ) Ez mindennél többet ér hidd el... Minden sms-nél, minden más versnél, mindennél... És ez az, amit nem kaptam meg...


Nani

2008. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy ha személyesen kérsz bocsánatot, az hatásosabb
2008. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se buzulj sms-msn-iwiw-email-lekkel... ez csak a mai buta társadalom kommunikációs felülete, ami megöli az értelmes, szemtől-szembeni kommunikációt. Állj elé, vállald, amit tettél. Nyilván, ha sms-t írsz neki, akkor hagysz neki időt, gondolkodni (ami mondjuk épp negatív irányba is elsülhet), és ha elé állsz, akkor meg kevesebbet (ott abban a helyzetben), de valószínűleg ezt mégis mindennél többre fogja értékelni, hogy van vér a pucádban, hogy férfi módjára vállalod a tetteid és odaállsz és bocsánatot kérsz tőle. Nyilván mindez csak akkor igaz és érvényes, ha egy olyan lányról van szó, akinek EZ számít, és nem az, hogy 5-ös vagy 7-es BMW-d van, vagy pedig nem csitri kis 12 éves, mert azoknak írhatsz te bármilyen üzcsit, vagy dumcsit élőben, akkor sem fogja a trendi buksijával azt mondani az ajtóban, hogy "Ajj öregem, na, gyere be, beszéljük meg, hogy is van ez."
2008. dec. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Javítok: a mai buta társadalom kommunikációs felülete alatt egészen pontosan a mai fiatal korosztály ismerkedési-trenditársalgási-problémamegoldási lehetőségeire gondoltam.
2008. dec. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!