Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex volt a gond? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, nálam durván 8 évvel idősebb, jól indult a kapcsolat, de már az elején felmerültek kisebb nagyobb gondok. Most megszakadt a kapcsolat, egy elég kellemetlen "veszekedés" után. Ő még a volt kedvesét szereti, bár tudja, tisztában van vele, h neki már nem kell mégsem tudja elfejteni. Én egy 19 éves lány vagyok, szinte 0 szexuális tapasztalattal, a volt barátnője pedig 39 éves. Szval arra gondoltam, h itt a szex is gond volt, nem? Igazából fogalmam sincs, nem voltam soha elzárkózva semmitől, nem szégyenlősködtem, viszont az utolsó alkalommal(mikor elmondta a volt barátnős dolgot) nagyon bunkó voltam vele. Félre ne értsétek, nem a volt barátnő miatt, hisz azt csak a végén tudtam meg, hanem azért, mert másfél hónapja játszadozott velem, vagyis nem biztos, h játszott egyszerűen nem tudta a helyére rakni a dolgait. és lehet, h naivnak gondoltok, de nem gondolom, h kihasznált. Hiszen le sem feküdtem vele, az utolsó találkozásunkkor majdnem megtörtént a dolog, de én csak feküdtem ott mint egy darab fa, és vágtam a pofákat. Mindenesetre nekem hiányzik... és szeretem, mint embert. Nem vagyok szerelmes belé, ennyi idő alatt ez még nem alakult ki, de tudom, h ha együtt lettünk vna, imádta vna...mit tegyek? 1 hónapja nem beszélünk. Én másnap bocsánatot kértem tőle a viselkedésemért.
2011. nov. 2. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert elég rég volt, nem jelenti azt, hogy ő agyilag és érzelmileg is túl akar ezen lenni, vagy csak nem tudja hogyan csinálja, ezért is próbálkozik a csajozással, de ahogy a mellékelt ábra mutatja nem sikerült ezzel sem túltennie magát. Elhiszem, hogy megszeretted, de én úgy gondolom, hogy jobb lesz neked is, ha most kicsit szenvedsz és utána továbblépsz ezen az egészen, mert csak neked lesz rossz tőle, előtted egy csomó lehetőség, ne öld bele halott dologba az időd és energiád, mert hidd el később meg fogod bánni. Légy erős.


(utolsó)

2011. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!