Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít ez? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez? A legénybúcsúmon történt.

Figyelt kérdés
A legénybúcsúmon egy csaj kielégített orálisan.
2011. nov. 2. 20:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Én ápoltam le a 7 centisét.
2011. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedvesem, én úgy pofán vágnálak a menyasszony helyében, hogy a falról koppanna vissza a fél fogsorod! Aztán természetesen, hogy ténylegesen megszégyenülj a kedves hölgyet elhívnám az esküvőnkre és ott az egész összegyűlt fényességes tömeg előtt közölném a drága édes szüleiddel, hogy sajnos nem mehetek hozzád, mivel ilyen gerinctelen alak vagy, és nagyon sajnálom őket, mert talán nem ilyennek szerettek volna látni.


Milyen házasságra számíthat szegény asszonyka ezek után? Nem sül le a képedről a bőr? Legközelebb mi lesz a kifogásod megcsalás esetén? Áldozat vagy? Pisztolyt fogtak a fejedhez?


Anyám remélem szegény lány olvassa milyen egy kétszínű okádékkal akadt össze :(

2011. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Nászajándékba nagyítót küldjünk?
2011. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg mindenki röhög most már a kapcsolatotokon a hátatok mögött az tuti

sztem csak azért veszed el ezek után, mert épp nincs más és félsz a magánytól.

pedig akkor lennél férfi.

2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás a javából. Ha én lennék a feleséged, és esetleg szeretnélek és nem dobnálak ki azonnal, akkor a minimum az lenne, hogy onnantól fogva soha többé nincs számodra orális kielégítés, hiszen attól te elbúcsúztál a legénybúcsún.
2011. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Először lesz*patod magad, azután: A kérdező kommentje:


Ha férfival csinálná akkor hajléktalan lenne, mert minden az én nevemen van.



Mit mondjak, árad belőled a szerelem.

2011. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Ájron ***** válasza:
100%
Az eddigi kommentek jól összefoglalják a véleményem. ami Röviden ennyi: mekkora egy gerinctelen barom vagy...
2011. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

de lehet benne van a pakliban, hogy olyan jó nő soha az életében szóba se állna vele, mint aki leápolta


tehát ilyen egyszeri dolgokat tényleg meggondol az ember, hogy kihagy e..


pl én életemben egyszer voltam tengerparton, megismertem egy kedves srácot, nem feküdtem le vele

éspedig minden olyan volt mint a filmekben, azóta eltelt 10 év, és soha még csak hasonló pillanat sem volt az életemben :(

2011. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 IgazságtalanLibikóka ***** válasza:
0%
Császár vagy! :D
2011. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Mivé lesz mar ez a vilag, ennyire undoritó dolgok történnek meg.

Ha ehhez volt merszed,akkor legyen merszed bevallani is, hadd rùgjon a baratnõd a masik csajig.

2011. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!